Bissell 17132 CrossWave

 

Tyčový vysávač s tepovačom Bissell 17132 CrossWave 

Bissell 17132 CrossWave – tento tyčový vysávač s tepovačom dokáže nielen povysávať či vytepovať hladké koberce ale aj umyje či  povytiera podlahy. Koberce s vysokým vlasom však nie sú vhodné, pretože sa môžu zachytiť v rotujúcej kefe.  Má nádobu na čistú vodu s objemom 0,82 l a nádobu na nečistoty s objemom 0,48 l.  Váha tohto vysávača je len 4,9 kg. , výkon 560 W.

 

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

Bissell 17132 CrossWave
Tyčový vysávač s tepovačom Bissell 17132 CrossWave

Možnosti využitia

Parkety a laminát
Obklady
Nízko vlasové koberce
PVC podlahoviny

Popis

Nestrácajte čas nad upratovaním či čistením.! Získajte viacúčelový vysávač Bissell 3 v 1. Zabudnite na zdlhavé vysávanie kobercov a vytieranie podláh, ktoré aj tak účinne neodstraňujú nečistoty. V tu pre vás šikovný pomocník. Tento vysávač s tepovačom je možné použiť na všetky tvrdé podlahy a koberce. Nebaví vás čakať, až podlahu vyschne ? Deti a pes aj tak ju pošliapu ? Tyčový vysávač 3 v 1 aj vysáva, umyje a vysúša podlahu v jednom kroku. Nikdy to nebolo jednoduchšie. Už žiadne čakanie . Pomocou dotykového ovládania len prepnite čistiaci program na tvrdé podlahy alebo čistenie kobercov.

Vysávač Bissell 17132 CrossWave používa systém dvoch nádob . Nádoba na čistú vodu s objemom 0,82 l a nádoba na nečistoty s objemom 0,48 l. Množstvo teplej vody a roztoku môžete doplniť podľa toho, akú veľkú plochu potrebujete vyčistiť. Nemusíte sa obávať, že nádrž na znečistenú vodu pretečie . Bráni tomu plavák . Keď sa nádrž na špinavú vodu naplní, plavák vypne sací motor, takže spoznáte, že je čas vyliať špinavú vodu z nádrže. Už nie je potrebné ťahať ťažké vysávače. Tento tyčový vysávač váži len 4,9 kg a kábel je dlhý až 7,5 m, takže vyčistí aj ťažko dostupné miesta. Dôkladnú čistotu podporí výkon 560 W. Odnímateľný kartáč môžete ľahko vyčistiť.

Vyberte režim čistenia

Na čistenie tvrdých podláh zapnite prístroj v režime HARD FLOOR. Pri čistení kobercov vyberte tlačidlo RUG. Pri čistení kobercov sa uvoľňuje dvakrát viac roztoku ako pri čistení tvrdých podláh, čo umožňuje dôkladné čistenie. Rovnakým spôsobom vysávač vypnete. V balení nájdete ďalších pomocníkov, ako je napríklad madlo, pre lepšie uchytenie vysávače, viacúčelový valcový kartáč s dvojitým účinkom pre dôkladnejšie vyčistenie, viacúčelový čistiaci prípravok, odkladací stojan pre lepšie uskladnenie vysávače a navyše sušiaci stojan na kartáč – kefu.

Multifunkčný čistič 3v1

V jednom kroku vysaje , umyje a vysuší podlahy vo vašom dome.

Údaje

Hmotnosť: 5,2 kg
Výkon: 560 W
Otočná hlava 60 °
Tlačidlo On / Off
Tlačidlo na prepínanie vysávania tvrdým podlahom / kobercov
Tlačidlo na striekanie vody s roztokom (tiež možnosť aj pri vysávaní)
Plne umývateľný pletený filter
LED svetlo na hlavne produktu (svieti na nečistoty )
Systém 2 nádob na čistú a znečistenú vodu
Kapacita nádrže na čistú vodu 0,82l
Kapacita nádrže na znečistenú vodu + pevné nečistoty 0,62l
Vonkajšia kefa na rôznych povrchoch (ľahko zachytáva vlasy, chĺpky, nečistoty)
Samočistiaci systém (v stojane)
Hlučnosť : 80 dB
Dĺžka kábla: 7,5 m
Použitie: na všetkých typoch podláh a kobercov
Obsah balenia: CrossWave a vzorka Multisurface

Video

viac videí na youtube

Testy – Recenzie 

Recenzia

Bissell 17132 CrossWave

Prehľad

Tvrdé škvrny na tvrdých podlahách sú špecialitou Bissel Crosswave-u. S rotujúcou kefou odstraňujú sacie kefy akékoľvek mysliteľné nečistoty. Bez ohľadu na to, či vám pri pečení spadlo vajíčko alebo vám pri raňajkách spadla miska s müsli – Bissell Crosswave sa osvedčil aj pri takýchto náročných úlohách.

Použitie Bissell Crosswave

Len niekoľko krokov a Bissell Crosswave je po dodaní poskladaný. Priložený návod na obsluhu veľmi dobre vysvetľuje potrebné kroky, takže je prístroj pripravený na prevádzku vo veľmi krátkom čase.

Otočná hlava zaručuje, že je ľahko ovládateľný a taktiež povysáva aj okolo rohov alebo nábytku. Nízky profil umožňuje tiež vysávať pod pohovkami alebo nábytkom.

Jedinečné funkcie

So svojou rotujúcou kefou je Bissell 17132 CrossWave takpovediac Land Rover medzi vysávačmi. Dokonca aj veľmi silné znečistenia odstraňuje bez problémov. Pri 3500 otáčkach za minútu kefa odsáva hrubé nečistoty, vlasy a zároveň odstráni aj silné škvrny.

Veľkou výhodou je hladký prechod medzi rôznymi povrchmi. Iné vysávače zvyčajne vyžadujú ručné nastavenie pri prechode z tvrdého povrchu na koberec. Naproti tomu Bissell Crosswave sa prispôsobí podlahe, ktorá sa má čistiť stlačením tlačidla a bez prerušenia činnosti. Mokré a chemické čistenie je tiež možné v jednom procese. Voda môže byť jednotlivo aplikovaná na podlahu stlačením tlačidla. Napríklad silné škvrny môžu byť ošetrené väčším množstvom vody a citlivé povrchy s menším množstvom.

Čistenie sa dá ľahko pozastaviť kedykoľvek: vysávač zostane stáť bez špeciálneho držiaka.

Vysávač bissel-crosssave 17132
Vysávač bissel-crosssave 17132

Ovládanie

Bissell Crosswave presvedčí v porovnaní s konkurenciou s mimoriadne vysokým komfortom aplikácie. Otáčavá noha a čistenie nezávislé od smeru uľahčujú prácu. Jednoduchá zmena režimu sania je však tiež rozhodujúcim komfortným faktorom.

Obe nádoby na vodu sú ľahko prístupné z vonkajšej strany a možno ich zo zariadenia odstrániť stlačením tlačidla. S polo plnou nádržou na vodu je možné vyčistiť až 28 m² podlahy, zatiaľ čo úplné naplnenie nádrže je dostatočné až na 55 m². To znamená, že na 100m² potrebujete iba 1 liter vody – extrémne úsporné oproti manuálnemu umývaniu.

Po použití Bissell Crosswave ho jednoducho vyčistíte. Na tento účel sa musia vyprázdniť, opláchnuť a vysušiť iba dve nádoby na vodu. Kefa sa pri menšom znečistení čistí automaticky a pri väčšom znečistení ručne.

Oblasti aplikácie

Bissell Crosswave čistí všetky hladké povrchy, ktoré je možné osušiť. Aj čistenie pohoviek je vo všeobecnosti možné, aj keď v dôsledku konštrukčnej metódy je to pomerne ťažkopádne. Koberce s vysokým vlasom však nie sú vhodné, pretože sa môžu zachytiť v rotujúcej kefe. Vyčistí povrchy ako:

Parkety a laminát

Obklady

Nízko vlasové koberce

PVC podlahoviny

Hlboko pórové čistenie vďaka rotujúcej kefe

Jeho sila zohráva úlohu najmä pri štrukturovaných podlahách. Vďaka rotujúcej kefe veľmi intenzívne vyčistí také podlahy a bezproblémovo dosiahne aj také miesta ako fúgy v dlaždiciach.

Pri menšom znečistení sa kefa dá vyčistiť v zásobníku Easy Clean dodávanom spolu s výrobkom. Vysávač postavte na panvu, nalejte pohár vody a zapnite zariadenie na niekoľko sekúnd. Kefu vyberiete a necháte usušiť.

V prípade odolných škvŕn alebo vlasov môže byť kefa odstránená a vyčistená ručne.

Bissell Crosswave sa dobre vysporiada aj s dlhými zvieracími vlasmi. Vysoká rýchlosť otáčania kefy zaisťuje, že vlasy sa tam nezachytia, ale skončia priamo v nádobe na nečistoty. Tým sa zabráni upchávaniu a nevedie to k strate sacej sily.

Výhody

Otočná noha

Jednoduché čistenie

Veľmi dobrý výkon pri čistení

Nevýhody

Žiadne čistenie čalúnenia

Nedosiahnete ťažko dostupné miesta alebo kĺby

Skôr hlasnejší

Zhrnutie

Bissell Crosswave je vynikajúcou voľbou pre veľké a voľne stojace plochy. Ak sa môžete vyhnúť čisteniu čalúneného nábytku a kobercom s dlhým vlasom, tento vysávač je pre vás hotovým zázrakom. Okrem toho je prístroj pomerne hlasný, ale oproti čistiacej sily sa to dá ľahko prehliadnuť. Jednoduchá manipulácia a výnimočný čistiaci výkon robia z Bissell Crosswave-u odborníka na čistenie podláh. Ako alternatíva k čisteniu podláh je aj Philips AquaTrio Pro FC7080.

Test zdroj  waschsauger-vergleich.de produkt bissell-crosswave

Dalšie tepovače od firmy Bissell 

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Anti-Spam Quiz:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.