Bissell SpotClean

Čistič škvŕn Bissell SpotClean

 

Ak chcete si pozrieť aj iné recenzie ako na Heuréke , stačí kliknúť na tlačitka a potom sa prekliknúť do eshopov napr. ( Mall.sk , Hej.sk  , Alza.sk , Datart .sk  …  ,  pripadne do iných menej známych obchodov    ) .  Treba len hľadať. 

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

 

 Bissell SpotClean
Čistič škvŕn Bissell SpotClean

Popis

Rozliate víno na koberci vám nemilú udalosť už nemusí pripomínať po mnoho nasledujúcich rokov. Poraďte si aj so starými a zaschnutými škvrnami využitím vysoko efektívneho čističa SpotClean od spoločnosti Bissell. Tento nástroj je špeciálne určený na čistenie škvŕn, fľakov a rozliatych tekutín z látok alebo kobercov.

V kombinácii s čističom Bissell Oxygen Boost (vzorka je súčasťou balenia) zvládne v priebehu niekoľkých málo sekúnd dostať tkaniny do pôvodného stavu, takže budú dlhodobo vyzerať ako nové. Využijete ho aj na čalúnené sedačky či kreslá, v aute a podobne.

Jeho pôsobenie spočíva na báze ohrevu. Teplota vody zostáva vysoká po celú dobu upratovania, takže nedochádza k znižovaniu účinkov. Po skončení používania stačí jednoducho vybrať zásobník na vodu a špinavú tekutinu vyliať, tým všetka údržba končí. S kompaktnými rozmermi a nízkou hmotnosťou zvládnete zariadenie prenášať na požadované miesto bez najmenšej námahy. SpotClean sa stane vašim neoceniteľným pomocníkom, po ktorom vždy siahnete s istotou výborných výsledkov.

Koberce bez škvŕn

Odstráňte zo svojho koberca odolné škvrny, dokonca aj tie, s ktorými ste si dlhé roky nevedeli rady. V kombinácii s čistiacimi prípravkami Bissell máte zaistené výsledky, s ktorými budú koberce vyzerať stále ako nové.

Teplovzdušná technológia

Po naplnení nádobky na vodu sa tekutina ohreje v priebehu niekoľkých sekúnd, aby ste s upratovaním mohli začať ihneď bez čakania. Čistenie parou je vysoko účinné, poradí si aj s mastnými nečistotami.

Čisté schody

Váš domov bude žiariť čistotou od pôdy až po pivnicu. SpotClean zvládne odstraňovať nečistoty všade, kde sa objavia, napríklad aj na schodoch.

Účinná kefa

Súčasťou balenia je aj praktický nadstavec so štetinami, ktoré pomáhajú uvoľňovať špinu z kobercových vlákien. Nadstavec je špeciálne vytvorený, aby v kombinácii s horúcim vzduchom a sacou silou zaisťoval rýchle a bezchybné výsledky.

Údaje

– hmotnosť 4,17kg
– Dĺžka šnúry 5m
– Dĺžka hadice 1,4m
– Kapacita nádrže na čistú vodu 1100 ml
– Kapacita nádrže na špinavú vodu 400 ml

Video

viac videí na youtube

Test – Recenzia

Bissell SpotClean

Prehľad

Pomocou zariadenia Bissell SpotClean možno čistiaci výkon vysávača skombinovať s mobilitou ručného vysávača. Mobilný vysávač je možné používať všade vďaka svojmu kompaktnému dizajnu a je vždy blízko, keď je potrebné odstrániť škvrnu.

Použitie Bissell SpotClean

Bissell SpotClean vysávač s odnímateľnou nádržou na vodu je na začiatku naplnená vodou a saponátom. Na tento účel sú zahrnuté vzorky dvoch čistiacich prostriedkov Bissell. A čistenie môže začať. Na tento účel existujú dve násady, ktoré sú buď vhodné na špeciálne pórovité čistenie, alebo na čistenie malých plôch.

Vstavaná technológia HeatWave zaisťuje, že voda má vždy dobrú teplotu na čistenie.

Kompaktný dizajn robí Bissell SpotClean dokonalým mobilným lapačom fľakov. Pod umývadlom alebo v aute uložený vysávač je okamžite pripravený na použitie. Taktiež následné čistenie je rýchlo dokončené a čistiace zariadenie môže čakať vo svojom skladovacom priestore na ďalšie použitie.

Oblasti aplikácie

Bissell SpotClean sa odporúča najmä na odstránenie škvŕn z kobercov a iných textílií. Nezáleží na tom, či sa jedná o čerstvé škvrny alebo niekoľko mesiacov staré. Vďaka špeciálnemu odstraňovaču škvŕn a čistiacemu prostriedku môže vysávač tiež odstrániť z koberca silné škvrny. Mobilné zariadenie je tiež cenným spoločníkom aj pri upratovaní auta. Niektoré oblasti použitia sú:

Koberce
Kobercové podlahy
Čalúnenie a čalúnnický nábytok
Auto textílie
Rohože

Zhrnutie

Bissell SpotClean odporúčame, ak hľadáte čistiace zariadenie na odstraňovanie rôznych škvŕn. Vďaka svojej veľkosti je ľahké ho odložiť a je vždy pripravený na mimoriadne udalosti. Rovnako rýchlo sa dá po použití vyčistiť a znovu uložiť. Čistiace zariadenie má zmysel využitia len v malých oblastiach. Výrobca však tiež ponúka vysávače pre veľké plochy.

Test zdroj  waschsauger-vergleich.de

Recenzie od zákazníkov

Na Amazone dostal veľmi dobrú známku od zákazníkov , 4,4 z 5 hviezdičiek

Preklad Translator , stránka Amazon

Mal som toto vákuum len o málo viac ako 1 rok a miloval som ho. Veľmi šikovný. Bolo to úžasné a pomerne slušná práca pri odstraňovaní neporiadok. A potom sa hadica zlomí na rukoväti … Nie je v pohode. Zvlášť vzhľadom na cenu tohto. S hadicou nebolo spracované zhruba ani jeden a to bolo vrátené späť na pozíciu, keď sme boli hotoví s ním. Myslím, že je to chyba dizajnu. Dúfam, že páska a niektoré tesnenia alebo niečo z toho mi prinesú niekoľko ďalších použití. 🙁

Aktualizácia: Ak sa vaša hadica zlomí na rukoväti, skúste použiť silikónovú pásku. Okolo hadice a rukoväte zabalte dosť a trochu by to malo fungovať. Nemali žiadne úniky a vákuum funguje skvele!

Je to fantastický stroj. Poslúžil nám dobre za posledné 2-3 roky vo všetkých typoch detských a zvieracích neporiadok. Zomrel, ale teraz si kupujem jeho výmenu. Október 2016. Bissell mohol urobiť tento stroj odolnejší, pretože s hadicou je strašná chyba. Pridal som fotku svojho nového stroja. Všimnite si, keď je ručná kefa nainštalovaná v zariadení na uskladnenie, hadica je veľmi ohnutá a zalomená priamo v mieste, kde ide do plastového nástroja. Tento klip je miesto, kde sa hadica opotrebováva a praskne. Trhlina začala malá, ale rástla rýchlo. Priložený je obrázok môjho súčasného Bissella s prerušením hadice. Bissell mal navrhnúť držiteľa, aby menej zaťažoval túto oblasť, ale keďže nemali, mali by ste robiť, ako budem robiť, a NEPOUŽÍVAŤ HANDHELDOVÚ KEFKU V DRŽITEĽOM VŽDY! Aby som predišiel tomuto problému, pripojil som k ručnej kefke dve drôtené väzby, ktoré mi umožňujú držať nástroj na ukladanie. Jedna drôtená väzba je posmešná a druhá je voľná a háčiky nad pákou stroja, obrázok je priložený.

Znova, skvelý stroj celkovo. Jedna posledná poznámka, neobťažujte sa strojmi Bissell SpotBot, ktoré vám sedia na škvrne a ich kruhová kefa mieša koberec automaticky po dobu 5 minút. Na koberci skončíte s „kruhom“, kde je škvrna, že musíte „vkĺznuť“ pomocou ručného nástroja, aby zmizli do väčšieho koberca. Žila som s jedným z týchto prístrojov príliš dlho. Oveľa lepšie robiť všetku prácu starostlivo ručne s SpotClean Professional.

Mali sme Bissell SpotBot a používali sme ho často kvôli tomu, že dve malé deti neustále robili neporiadok. Avšak po prvých použitiach sme prestali používať automatickú funkciu SpotBot, pretože používa šampón TON a čistenie rozliatia a škvŕn ručným nástrojom za každú chvíľu trvalo zlomok času.

SpotClean Pro má kompaktnejšiu stopu ako SpotBot, čo je pekné na ukladanie. Tiež má viac nasávania, čo sa zdá, že je lepšie, ako vysušiť všetko riešenie z koberca alebo čalúnenia, takže všetko sa rýchlejšie vysychá. To tiež znamená, že by ste mali nasávať viac škvŕn von.

Tiež som radšej uprednostňoval skladovanie hadice SpotClean Pro v porovnaní s SpotBot, ktorý vyžadoval balenie hadice okolo podstavca jednotky, čo nevyhnutne spôsobilo zamotanie s káblom pri pokuse o jeho odloženie.

Jednou z mojich obľúbených funkcií je však schopnosť dôkladne vyčistiť regeneračnú nádrž. Zberná nádrž na SpotBot dostala NASTY … a neexistuje žiadny spôsob, ako to vyčistiť, pretože jediný spôsob, ako sa dostať dovnútra, je cez skládkový otvor na dne. Na SpotClean Pro sa vypúšťa celé veko a na to, aby sa skrýval, nie sú naozaj žiadne zákruty ani útesy. Tiež zásobník na roztok a regeneračné nádrže sú oveľa väčšie ako na SpotBot, takže môžete získať viac čistejšie s menej výlety do kúpeľne, aby sa dump a naplniť.

Dalšie tepovače od firmy Bissell 

 
 

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Anti-Spam Quiz:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.