Kärcher Puzzi 10/2 Adv

Profesionálny tepovač Kärcher Puzzi 10/2 Adv

Profesionálny tepovač- extraktor Kärcher PUZZI 10/2 Advance pre plochy stredného rozsahu na priemyselné použitie. Stroj disponuje dvoma na sebe nezávislými nádobami . Prvá  s objemom 10 l na čistú vodu s čistiacim prostriedkom a druhú takisto o objeme 9 l na vodu znečistenú .

Naše rady . Pri hľadaní najlepšej cenovej ponuky pre vás , doporučujeme využiť obydva porovnávače cien ( Heuréku aj Najnákup )  .  Prečo ?  Pretože môžete tak , vyberať s veľkého množstva cenových ponúk  eshopov !!!   

 

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

 Kärcher Puzzi 10/2 Adv
Profesionálny tepovač Kärcher Puzzi 10/2 Adv

Popis

Profesionálny tepovač-extraktor Pizzi 10/2 pre plochy stredného rozsahu, na priemyselné použitie. Nádrž na čistú vodu s filtračnou vložkou umožní pracovať vo veľkých intervaloch a chráni čerpadlo pred znečistením. Kompaktná robustná schránka z plastu, odolná voči nárazu a nerozbitná a ľahko sa prenáša.

Dve veľké kolesá sa starajú o bezproblémový transport aj cez prahy a dve malé otočné kolieska pre ľahšiu ovládateľnosť. Tlačidlá na striekanie a nasávanie sa nachádzajú hore na stroji – je ich možné bez problémov obsluhovať. Ľahko odnímateľná, priesvitná sacia kupola na optickú kontrolu, odpeňovacia nádrž vo veku na optimálne využívanie nádrže na špinavú vodu. Vyberateľný modul čerpadla/turbíny s gumeným uložením. Nádoba na špinavú vodu má objem 9 l a ľahko sa vyberá. Pre ergonomickú prácu je na podlahovej hubici prídavná rukoväť, ktorá je prestaviteľná bez náradia. S inteligentnou integráciou príslušenstva a praktickým navíjaním kábla. Integrovaná zásuvka pre PW 30/1.

Výhody tepovača

Optimálne sa hodí na všedný deň
Nastavenie rukoväte bez náradia; Príslušenstvo / káblová fixácia; Rýchla zmena podlahovej hubice na hubicu na čalúnenie. Rýchle prispôsobenie rôznym požiadavkám. Jednoduchý, ľahko naučiteľný koncept obsluhy.

Vyšší plošný výkon
S integrovanou prípojkou pre profi umývaciu hlavu PW 30/1. Vysoký výkon čistenia. Integrovaná valcová kefa na vzpriamovanie vlasu.

Výbava

Striekacia hadica s integrovaným prívodom vody, 2.5 m
Zásuvka pre umývaciu hlavu Power, PW 30
Prídavná rukoväť
Fixácia pre ručnú hubicu na čalúnenie
Hák na kábel
Úzka podlahová hubica s flexibilnou sacou stierkou
Ručný nástroj

Technické údaje

Max. plošný výkon (m²/h/m²/h) 30 / 45
Prietok vzduchu (l/s) 54
Vákuum (/kPa) 220 / 22
Objem nástreku 2
Tlak nástreku (bar) 2
Nádrž na čistú / špinavú vodu (l) 10 – 9
Výkon turbíny (W) 1250
Výkon čerpadla (W) 80
Napätie (V) 220 – 240
Hmotnosť (kg) 11,5
Rozmery (d x š x v) (mm) 705 x 320 x 435

Test

Čistenie kobercov s vysávačom Kärcher Puzzi 10/2 Adv

Koberce a čalúnené poťahy

S profesionálnym parným čističom DesiderioPLUS môžete čistiť koberce a čalúnenie pomocou pary a prípadne s pridaním čistiacich prostriedkov veľmi efektívne a rýchlo v súkromí až po komerčné objekty. Zatiaľ čo parné čistiace zariadenie možno používať takmer všade v domácnosti a v obchode, svoje ozajstné výhody prejaví pri citlivých textíliách a kobercoch. Ak sa zaoberáte čistiacimi prácami zariadenie značky Kärcher môže byť pre vás skutočnou výhodou. Niektoré koberce a poťahové vlákna sa nemôžu čistiť parnými čističmi a vtedy prichádza do úvahy Kärcher Puzzi.

Nové štandardy v profesionálnom čistení kobercov a čalúnenia

Puzzi 10/2 Adv od spoločnosti Kärcher stanovuje nové štandardy pri čistení kobercov a čalúnenia. Vďaka perfektnému spracovaniu a elegantnému dizajnu, kompaktné zariadenie už na prvý pohľad spraví na vás dojem – čo potvrdzuje aj test. V porovnaní s parným čističom, je prístroj špecializovaný na čalúnenie a poťahy, zatiaľ čo parný čistič môže byť tiež použitý pre takmer všetky čistiace práce v domácnosti a v priemysle.

Silný výkon

Povrchová účinnosť Puzzi 10/2 Adv je veľmi dobrá v rozmedzí 30-45 štvorcových metrov za hodinu, v závislosti od tkaniny, ktorá sa má čistiť, a stupňa znečistenia. Hodnoty výkonu sú ešte pôsobivejšie, pretože so sacím tlakom 220 mbar vysaje až 54 litrov vzduchu za sekundu, a tým zaručuje spoľahlivé odstránenie aj tých najmenších zvyškov nečistôt. K dispozícii je zásuvka na pripojenie hlavice PW 30/1 pre ešte väčší výkon. Nádrž je vybavená 10 litrami čistej vody a 9 litrami špinavej vody, a preto je priestranne dimenzovaná. Aktuálna úroveň spotreby je k dispozícii pomocou displeja na rukoväti tak, aby práca mohla byť kedykoľvek dokonale rozdelená. Nádrž na odpadovú vodu je odnímateľná. Vďaka praktickému skladovaciemu kontajneru sa čistiace prostriedky dajú vždy podľa potreby „dávkovať“.

Dobre premyslené detailné riešenia

Puzzi 10/2 Adv ponúka sériu dobre premyslených detailných riešení, čo znamená výrazné zníženie práce. Okrem štandardnej rukoväte na hornom konci sacieho potrubia je na spodnom konci takisto rukoväť, ako aj prídavná ručná rukoväť umiestnená na sacom potrubí, ktorá sa dá ľahko nastaviť bez náradia. Pozoruhodne jednoduchá je aj výmena čistiacich prístrojov, čo je mimoriadne zrejmé, keď je potrebné počas práce vyčistiť rozličné poťahy a koberce. Všetky príslušenstvá a káble sú vždy pevne upevnené, a preto neprekážajú pri práci.

Zhrnutie

Okrem vysokých výkonnostných hodnôt nás presvedčil jasný a konzistentný pracovný postup vysávača Puzzi 10/2 Adv, ktorý svojou jednoduchou prevádzkou presvedčil aj prvých užívateľov. Ak potrebujete iba čistiť koberce a čalúnenie, zariadenie je skutočnou alternatívou k profesionálnemu parnému čistiacemu zariadeniu DesiderioPLUS. Je Optimálny pre každodenné použitie.

test zdroj dampfsauger.de blog teppich-reinigen-mit-dem-kaercher-waschsauger-puzzi-102

Video

viac videí na Youtube

pozrite si dalšie tepovače od firmy Karcher 

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Anti-Spam Quiz:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.