Kärcher Puzzi 30/4 E

Profesionálny tepovač Kärcher Puzzi 30/4 E

Puzzi 30/4 E je modernou odpoveďou na problémy s čistením textilných plôch. Tepovač-extraktor bol vyvinutý najmä pre veľké textilné povrchy. Vyznačuje sa jednoduchosťou ovládania a predstavuje ekonomické riešenie pre čistenie. Je je veľmi tichý s hlučnosťou len 67 dB.

 

Porovnávač  Heuréka.sk 

  ► Kärcher Puzzi 30/4 E  – Cenové ponuky 

Kärcher Puzzi 30/4 E
Profesionálny tepovač Kärcher Puzzi 30/4 E

Popis

Puzzi 30/4 E je modernou odpoveďou na problémy s čistením textilných plôch. Tepovač-extraktor bol vyvinutý najmä pre veľké textilné povrchy. Vyznačuje sa jednoduchosťou ovládania a predstavuje ekonomické riešenie pre čistenie. Je určený hlavne na čistenie kobercov a čalúnenia.

Tepovač – extraktor Puzzi 30/4 s hlučnosťou len 68 dB (A) je najtichším vysávačom na mokré hmoty svojho druhu, ideálny pre priestory s požiadavkou na zníženú hlučnosť. Nádrž na čistú vodu s objemom 30 l s vykurovacími článkami a integrovanou ochranou pred prehriatím a 350 mm široká podlahová hubica predurčujú tento inovatívny tepovač na čistenie veľkých textilných povrchov. Dôraz bol kladený na konštrukciu zariadenia vplývajúcu na ergonómiu pri práci, ktorá znižuje únavu a zabezpečuje úsporu času a miesta. Jednoduchá obsluha ohrevu EASY- Operation a ergonomický vertikálny koncept značne zjednodušujú prácu s čističom. Vďaka použitým piktogramom nevyžadaje rozsiahle zaúčanie na prácu. Vyberateľná nádrž na špinavú vodu s rukoväťou umožňujú rýchly transport a vyprázdnenie. Nádrž sa dá jednoducho vyčistiť a preto je vhodné aj na plnenie nádrže na čerstvú vodu. Krátky čas prípravy šetrí čas anáklady. Prístroj ponúka až o 30% rýchlejšiu dobu schnutia než konkurencia, čo zabezpečuje flexibilná stierka umiestnená pod optimálnym sacím uhlom na čistiacej hubici. Puzzi 30/4 je možné prepravovať s plnou nádobou na čistú vodu aj v horizontálnej polohe, veľké zadné kolesá umožňujú jednoduchý transport aj po schodoch.

Extraktor na koberce pro živnostenské použití s přípojkou pro Profi-mycí hlavu PW 10 ke zvýšení plošného výkonu.

Nádrž na čistou vodu (45 l) s filtrační vložkou umžňuje velké pracovní intervaly a chrání čerpadlo před znečištěním. Kompaktní a robustní kryt z plastu – nárazuvzdorný, odolný proti prasknutí, snadné přenášení. Dvě velká kola pro bezproblémovou přepravu a dvě malá řídící kolečka pro velkou pohyblivost stroje. Tlačítka pro nástřik a odsávání se nachází na horním díle stroje – bezproblémová obsluha. Snadno snímatelný, průhledný sací kryt pro optickou kontrolu. Vyjímatelný modul čerpadlo/turbína uložený v gumovém obložení. Nádrž na špinavou vodu s objemem 18 l, snadno vyjímatelná. Zbytková vlhkost 3,5 %..

Výhody

Veľká kapacita nádrže pre čistú a znečistenú vodu
Voda sa môže ohrievať v nádrži na čistú vodu s integrovanou vykurovacou špirálou
Vysoká výkonnosť za hodinu práce
Znížená hladina hluku
Ľahšia práca vďaka inovatívnej hubici
Ľahko vyberateľná nádrž na znečistenú vodu s rukoväťou
Jednoduchá manipulácia
Jednoduchá obsluha
Jednoduché uskladnenie

Výbava

Striekacia hadica s integrovaným prívodom vody, 4 m
Zásuvka pre umývaciu hlavu Power, PW 30
Hadica na nástrek a extrakciu (m), 4 m
Šírka podlahovej hubice s flexibilnou sacou stierkou
Ručný nástroj

Technické údaje

Max. plošný výkon (m²/h/m²/h) 60 / 75
Prietok vzduchu (l/s) 74
Vákuum (/kPa) 254 / 25,4
Objem nástreku 3
Tlak nástreku (bar) 4
Nádrž na čistú / špinavú vodu (l) 30 – 15
Výkon turbíny (W) 1200
Výkon čerpadla (W) 70
Napätie (V) 220 – 240
Frekvencia (Hz) 50
Hmotnosť (kg) 28
Rozmery (d x š x v) (mm) 580 x 460 x 930

Video

viac videí na Youtube

pozrite si dalšie tepovače od firmy Karcher 

Porovnávač  Heuréka.sk 

 ► Kärcher Puzzi 30/4 E  – Cenové ponuky 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Anti-Spam Quiz:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.