Kärcher Puzzi 8/1 C

Tepovač – extraktor Kärcher Puzzi 8/1 C

Kärcher Puzzi 8/1 C je výkonný a kompaktný extraktor pre profesionálne použitie s optimálnymi ergonomickými vlastnosťami a vynikajúcimi výsledkami čistenia na kobercových plochách a čalúnených povrchoch.

Porovnávač  Heuréka.sk 

Kde kúpiť – Spoľahlivé eshopy

 
 
Kärcher Puzzi 8/1 C
Tepovač – extraktor Kärcher Puzzi 8/1 C

Popis

Tepovač – extraktor s ručnou hubicou 1.100-225.0
Silný a kompaktný tepovač-extraktor Kärcher Puzzi 8/1 C na čistenie malých kobercových plôch a čalúnenia.

Ponúka najlepší výsledok odsávania v porovnaní so všetkými konkurenčnými strojmi. Puzzi 8/1C umožňuje rýchlu pochôdznosť textilných povrchov. Sieťový kábel sa dá uložiť na vyklápací hák. Integrovaný držiak podlahovej hubice na stroji.

Použitie

Hotely, reštaurácie, automobilová oblasť ako aj upratovacie firmy a úprava vozidiel.

Vybavenie a úžitok

Nízka hmotnosť

Tepovač Puzzi 8/1 C s hmotnosťou iba 9,3 kg sa ľahko prenáša – a vďaka rýchlejšiemu sušeniu sa ideálne hodí na čistenie v prípade potreby.

Kompaktná konštrukcia

Hlavne pri čistení čalúnenia a interiéru áut ukazuje tepovač Puzzi 8/1 C svoje silné stránky.

Technické parametre

Max. plošný výkon (m2/h ):18
Prietok vzduchu (l/s ):61
Vákuum (kPa):236/23,6
Objem nástreku:1
Nádrž na čistú / špinavú vodu (l ):8/7
Výkon turbíny (W):1200
Výkon čerpadla (W):40
Výkon motora kief (W):-
Hmotnosť (kg):9,9
Rozmery (d x š x v) (mm):530x330x440
Napätie (V):220-240
Frekvencia (Hz):50-60
Dĺžka:530.00 mm
Šírka::330.00 mm
Výška::440.00 mm

Výbava:

Striekacia hadica s integrovaným prívodom vody, 2.5 m
Ručná hubica
Sieťový kábel , 7.5 m
Hubica na čalúnenie

Test – Recenzia

Vysávač Kärcher Puzzi je výkonný vysávač, ktorý nás presvedčil v teste. Používa sa na čistenie kobercov alebo čistenie čalúnenia. Po vyčistení ostane len veľmi malá zvyšková vlhkosť a čistené textilné predmety sa dajú rýchlo znova použiť.

Plný sily a kompaktný

V reportáži o teste bol výkonný a kompaktný vysávač od spoločnosti Kärcher jedným z najlepších na čistenie kobercov na menších plochách. Test ukázal najlepší výsledok vákua zo všetkých zúčastnených. Kärcher Puzzi 8/1 umožňuje rýchle znovu použitie vyčistených povrchov. Existuje možnosť umiestniť sieťový kábel na rozkladací kábel tak, aby nikdy nebol v ceste. Okrem toho má zariadenie integrovaný držiak dýzovej trysky.

Ľahký

Vysokokvalitný Puzzi 8/1 váži len 9,8 kilogramov a ľahko sa prepravuje cez prekážky a schody. Integrovaná rukoväť umožňuje manipuláciu s jednou rukou. Zariadenie je vhodné kvôli rýchlemu sušeniu na medzi upratovanie. Vysávač Kärcher Puzzi je kompaktne navrhnutý, šetrí miesto a môže byť uložený, keď sa nepoužíva. Vďaka kompaktnému dizajnu sa zariadenie prednostne používa aj na čistenie vnútorných priestorov vozidiel.

Jednoduchá manipulácia a dobrá dostupnosť

Puzzi vysávač od firmy Kärcher je dostupný vo farbách žltá a šedá. Je veľmi ľahko ovládateľný a pohodlný. Nádrž so znečistenou vodou sa k vyprázdneniu dá nekomplikovane vybrať, a tak isto ľahko a pohodlne je možné ju dať znova do zariadenia s čistou vodou. Jednoduchá obsluha tiež zahŕňa veľký nožný spínač, ktorý umožňuje ergonomickú prevádzku. To vám umožní úplne sa sústrediť na úlohu čistenia.

Optimálne vybavenie

Kaercher je vybavený postrekovacou hadicou s integrovaným prívodom vody a tiež s vstavaným príslušenstvom pre ručnú trysku. Sieťový kábel má dĺžku 7,5 metra. Ďalšie funkcie zahŕňajú trysku na čalúnenie, káblový hák a praktický ručný nástroj.

Výhody

+ Jednoduchá obsluha
+ Výkonné rozprašovanie
+ Je možná rýchla kontrola vyčistených kobercov
+ Rýchle použitie podložiek vďaka nízkej zvyškovej vlhkosti
+ Ideálny pre obchody, hotely a autá

Vhodný pre koberce
Vhodný pre auto poťahy
Priestorovo úsporný
Ľahké odvodnenie

Nevýhody

Nie je vhodný pre veľké plochy

Zhrnutie

Tento vysokokvalitný vysávač značky Kärcher Puzzi s ručnou tryskou je vysokovýkonné zariadenie, ktoré je ideálne pre všetky koberce a podložky, ktoré efektívne vyčistí. Výkonné čistenie pomocou tohto zariadenia s rozprašovačom dosahuje najlepšie výsledky čistenia s veľmi nízkym obsahom zvyškovej vlhkosti. Najmä pre alergikov je toto zariadenie vhodné, nakoľko zlepšuje klimatické podmienky v miestnosti.
Použitie a mimoriadne dobré nasávacie vlastnosti, ako aj nízka zvyšková vlhkosť na vyčistených textíliách zapôsobia a robia toto zariadenie absolútne odporúčaným.

test zdroj  teppichreiniger-waschsauger.de 

Recenzie  zákazníkov

Názory

Výborná manipulace. čistím auta, takže zatím skvělé. Všechny součásti se hodně dobře čistí, takže bude stále pěkně vypadat.
Hodně saje, stačí 2 hod a můžete si sednout.

Kvalitní výrobek, který funguje na jedničku !!

Slabý výkon, velmi vysoká cena
cena/užitná hodnota – velký nepoměr, u Karcheru běžné

Drahšie produkty – prípravky

viac videí na Youtube

pozrite si dalšie tepovače od firmy Karcher 

 

Porovnávač  Heuréka.sk 

Kde kúpiť – Spoľahlivé eshopy

 

 
 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Anti-Spam Quiz:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.