Klarstein Reinraum 2G

Viacúčelový vysávač s tepovačom Klarstein Reinraum 2G

Klarstein Reinraum 2G je viacúčelový priemyselný vysávač na mokré i suché vysávanie, tepovanie ale aj čistenie textílií alebo hladkých povrchov. . Tento vysávač využijete v dielňach, kanceláriách alebo bytoch.

 

Porovnávač  Heuréka.sk 

 Klarstein Reinraum 2G
Viacúčelový vysávač s tepovačom Klarstein Reinraum 2G

Popis

Kombinované zariadenie 3 v 1: Mokré a suché vysávanie aj tepovanie pre čistenie textílií a hladkých povrchov. tepovanie pre čistenie kobercov, podláh a interiérov auta. Výkon 1250 W s dvomi nastaveniami prepínača a s tromi pracovnými dýzami pre čistenie plôch, rohov a uhlov. 30-litrová nádrž s plavákovým ventilom pre príjem vody a dopĺňanie prípravku na tepovanie.

Čisté prostredie vytvára pocit pohody a komfortu. Najmä tam, kde sa zdržiavajú deti a domáce zvieratá, je čistota nevyhnutná, no v mäkkých vláknach kobercov sa skrýva toho viac, ako možno na pohľad vidieť. Kombinovaný vysávač Klarstein Reinraum 2G je najvhodnejšie všestranné zariadenie, keď ide o čistenie textílií alebo hladkých povrchov. Vysávanie prachu, mokré vysávanie alebo tepovanie – všetky tieto funkcie sú pokryté v jedinom zariadení.

S výkonom 1250 W vysáva priemyselný vysávač od spoločnosti Klarstein do svojej 25-litrovej nádrže prach, špinu alebo špinavú vodu. Kapacita umožňuje čistenie väčších plôch bez nutnosti prerušenia práce. O dosiahnutie maximálneho výkonu a životnosti sa stará tlakové čerpadlo, potiahnuté teflónom.

Intenzívne čistenie kobercov možno dosiahnuť dýzou kombinovaného vysávača Klarstein pre tepovanie. Pomocou tlaku sa nastrieka čistiaci prostriedok a preniká hlboko do vlákien koberca. Naplavená špinavá voda je priamo odčerpaná a nerozotiera sa po povrchu. Keď sa dosiahne maximálna kapacita, plavákový ventil zabráni ďalšiemu saniu.
S vysávačom Klarstein Reinraum 2G je čistenie rýchle a jednoduché, pre maximálnu čistotu na všetkých povrchoch.

Zvonku nádrž na prípravok pre jednoduché plnenie a dlhú prácu bez dopĺňania

Sací výkon 1250 W

Obsah zásielky

1 x priemyselný vysávač
1 x rukoväť
2 x sacia trubica
1 x sacia hadica
1 x kanister
1 x nádrž na čistiaci prípravok
1 x rozprašovacia dýza na čistiaci prípravok
1 x kombinovaná dýza na podlahy
1 x kefa na tepovanie
1 x spúšťač striekania
1 x nástavec pre štrbiny
1 x penový filter
1 x papierové vrecko na prach
1 x manuál

Rozmery

Rozmery zariadenia: cca 30 x 50 x 30 cm (ŠxVxH)
Rozmery kombinovanej podlahovej kefy: cca 26 x 3,5 x 4 cm (ŠxVxH)
Rozmery tepovacej kefy: cca 25 x 4 x 25 cm (ŠxVxH)
Dĺžka dýzy: cca 19 cm
Dĺžka sacej trubice: cca 97 cm
Dĺžka sacej hadice: cca 1,5 m
Priemer hadice: cca 5 cm
Dĺžka kábla: cca 3,0 m
Hmotnosť: cca 8 kg
Technické údaje

Zapnutie/vypnutie na hornej strane zariadenia

Kombinovaná kefa na čistenie tvrdých podláh a textílií

Dýza na tepovanie pre čistenie textilu

Štrbinová dýza pre čistenie ťažko dosiahnuteľných rohov a kútov

Penový filter pre mokré čistenie

Prepínač funkcií: Pozícia 1: vysávanie alebo tepovanie; Pozícia 2: tepovanie a vysávanie

Automatický vypínací mechanizmus: plavákový ventil blokuje nasávanie, keď sa dosiahne maximálna kapacita nádrže

Teflónom potiahnuté tlakové čerpadlo

Napájací kábel s dĺžkou 3 metre

Napájanie: 220-240 V; 50-60 HzKombinované zariadenie 3 v 1: Mokré a suché vysávanie aj tepovanie pre čistenie textílií a hladkých povrchov.

Technické údaje

Zapnutie/vypnutie na hornej strane zariadenia
Kombinovaná kefa na čistenie tvrdých podláh a textílií
Dýza na tepovanie pre čistenie textilu
Štrbinová dýza pre čistenie ťažko dosiahnuteľných rohov a kútov
Penový filter pre mokré čistenie
Prepínač funkcií: Pozícia 1: vysávanie alebo tepovanie; Pozícia 2: tepovanie a vysávanie
Automatický vypínací mechanizmus: plavákový ventil blokuje nasávanie, keď sa dosiahne maximálna kapacita nádrže
Teflónom potiahnuté tlakové čerpadlo
Napájací kábel s dĺžkou 3 metre
Napájanie: 220-240 V; 50-60 Hz

Recenzie zákazníkov

Vysávač na mokré a suché vysávanie je dodávaný s príslušenstvom, ako je kefa na koberec (viď rozsah dodávky) atď. Pri dodaní je vysávač v demontovanom stave, zostavenie vyžaduje trochu úsilia, niektoré časti musia byť pevne vložené do seba, čo je pre ženy trochu obtiažne. Vyhotovenie je uspokojivé, tvrdý plast je trochu lacný, ale nevykazuje žiadne chyby. Kábel s dĺžkou 3 metre umožňuje dôkladné čistenie bez nutnosti neustáleho menenia. Rušivá je hlučnosť vysávania, pretože nie je práve najtichší. Na sací výkon a čistenie sa nemôžeme sťažovať. Funguje podľa želania a je uspokojivé.

Zariadenie je v podstate pevné, ale nie vysoko kvalitné. Čistenie hladkých povrchov, ako je laminát alebo dlaždice, funguje bez námahy. Aj čistenie kobercov funguje, ale skôr na kobercoch s krátkym vlasom. Rozstrekovaná voda je dobre absorbovaná a zmizne takmer úplne. Je možné jasne vidieť cez transparentné hlavy kefy ako nečistoty riadne nasaje. Na hĺbkové čistenie pri dlhých vlasoch je pomerne nevhodný. Veľké čiastočky nečistôt, ako napríklad listy kvetov, sa nedajú absorbovať. Ak je počas čistenia potrebný väčší tlak, plast je nestabilný. Bohužiaľ, prívodné vedenia netesnia stopercentne. Rovnako aj hlučnosť je neprimeraná. Manipulácia so zariadením je ľahká a vďaka 4 kolieskam sa ľahko pohybuje. Prial by som si však väčšie zhotovenie hlavy kefy, ktorá by prácu vykonala ešte efektívnejšie. Všetko vzaté do úvahy a na základe ceny je zariadenie dostačujúce.

Už veľmi dlho sme chceli kombinovaný vysávač. Čistenie koberca normálnym čističom kobercov trvá vždy veľmi dlho a čas je drahocenný, preto sme sa rozhodli pre toto zariadenie Klarstein. Návod je jednoduchý a zrozumiteľný. Vysávač je veľmi bezpečný a dobre zabalený. Montáž vysávača je nekomplikovaná. Hneď sme začali čistiť náš koberec, čistiaci prostriedok sme naliali do príslušnej nádrže a mohli sme začať. Pracoval dokonale. Koberec je čistý a vyzerá veľmi dobre. Jediná vec, ktorá nás trochu obťažuje, je hlasitosť zariadenia. Je naozaj veľmi hlučný. Ale inak sme absolútne spokojní.

Vysavač je opravdu praktický díky své nízké hmotnosti asi 8 kg, a také k dlouhému kabelu 3 m. Je také vybaven praktickými kolečky a držadlem nahoru. V případě suchého vysávání je třeba použít papírový sáček, který je součástí balení. Na vysavač sedí jakékoliv univerzální papírové sáčky na prach. Vynikající produkt. Doporučuji.

Názory z Amazonu , preklad Tranlator , stránka Amazon

Hodnotenie Amazon 3,6 z 5 hviezdičiek

Zariadenie je v podstate pevná, ale nie vysoko kvalitné. Čistenie hladkých povrchov, ako je laminát alebo dlaždice, funguje bez námahy. Aj čistenie kobercov funguje, ale skôr na krátke vlasy. Rozstrekovaná voda je dobre absorbovaná a zmizla takmer úplne. Tu s priehľadnou kefkou vidíte, ako je špina dobre nasávaná.
Na čistenie hĺbky s dlhými vláknami v mojich očiach je pomerne nevhodná. Veľké čiastočky nečistôt, ako napríklad okvetné lístky, sa nedajú absorbovať. Ak je počas čistenia potrebný väčší tlak, plast je nestabilný.
Bohužiaľ, prívodné vedenia s mojím zariadením neboli stopercentné. Odpočítava sa mi aj množstvo.
Ale prístroj je príjemne šikovný a ľahko sa pohybuje vďaka štyrom valčekom, ale ja som si prial väčšiu verziu kefy, čo by urobilo prácu efektívnejšou.
Celkovo vzhľadom na cenu a úlohy, ktoré som plánoval v poriadku

Mokrý a chemický čistič je dodávaný s príslušenstvom, ako je koberec (viď rozsah dodávky) atď.
Pri dodaní sa prísavka rozoberá, zostava je trochu náročná na silu,
Jednotlivé časti musia byť pevne vložené do seba, čo je pre ženy ťažké.
Vyhotovenie je uspokojivé, tvrdý plast je trochu lacný, ale nevykazuje žiadne chyby.
Pretože kábel s dĺžkou 3 metre umožňuje dôkladné čistenie bez nutnosti neustáleho menenia.
Druhá vec je trochu rušivá, pretože objem nasávania nie je úplne tichý.
Sací výkon a čistenie nie je nič, na čo sa môžete sťažovať. Funguje podľa potreby a je uspokojivé.

Nestojí za hviezdu! Najlacnejšie spracovanie a po použití nie je z nádoby nasávaná žiadna kvapalina! Toto je už druhé zariadenie, ktoré máme od firmy Klarstein, čo je sklamanie na celej línii. Prvým z nich bol sací robot, ktorý sa po roku odpustil svojho ducha. Máme odsávací robot trikrát zaškrtnutý, nikdy nebol popis chyby, ale vždy sme si všimli „batérie nahradené“, čo nebolo vôbec príčinou! Celý čas tam a späť trval 3 mesiace! V súčasnosti chýba túžba robiť celú vec opäť cez to, čo vmtl. je tiež stratégia spoločnosti CHAL-TEC GmbH. Môžem len poradiť proti nákupu výrobkov z čistého kameňa!

Pozrite si dalšie tepovače do 200 eur 

 

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Anti-Spam Quiz:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.