Lavor GBP 20

Tepovač na podlahy a koberce Lavor GBP 20

Lavor Pro GBP 20 Pro je profesionálny čistič  na čistenie tvrdých podláh a kobercov, vysávač na mokré a suché vysávanie. Prakticky vysávač pre profesionálne vysávanie čistenie a upratovanie s funkciou vstrekovania/odsávania pre dôkladné čistenie podláh, kobercov a čalúneného nábytku. Výhodou tohto vysávača je nízka váha a ešte ľahšia manipulácia, ktorej napomáhajú kolesá na spodnej časti vysávača, ktoré uľahčujú  prácu pri čistení, vysávani a upratovaní.

 

Porovnávač cien – Heuréka.sk 

 
Lavor GBP 20
Tepovač na podlahy a koberce Lavor GBP 20

Popis

Čistič tvrdých podláh a kobercov, vysávač na mokré a suché vysávanie.

Funkcia vstrekovania/odsávania pre dôkladné čistenie podláh, kobercov a čalúneného nábytku
Nová vysokorýchlostná technológia – výkonný a tichý motor
Sací systém s obtokovým chladením
Špecifická sada príslušenstva pre extrakčné umývanie, rovnako ako aj plná výbava na vysávanie všetkých typov povrchov

Štandardné príslušenstvo

– 1,8 m flexibilná hadica na vstrekovanie/odsávanie
– 2 x 0,5 m predlžovacia trubica
– Držiak pre podlahové príslušenstvo
– Štetinová kefa
– Penový filter
– O 35mm okrúhla kefa
– Papierové vrecúško
– Vstrekovacia/odsávacia umývacia hubica pre podlahy
– Vstrekovacia/odsávacia umývacia hubica pre koberce a čalúnený nábytok

Technické parametre

– Výkon 1200W (max 1400W) – 230V – 50Hz
– Ťah 27 kPa – 270mbar
– Prietok 70 l/s
– Kapacita 20 l
– Hmotnosť 9,5kg
– Rozmery 40x39x64cm

Test

Umývací vysávač Lavor 20 GBP Pro Line je skutočný všestranný model, ktorý sa používa v rôznych čistiacich úlohách v domácností. Prístroj je presvedčivý svojou ľahkou manipuláciou, vysoko kvalitným spracovaním a veľmi vysokým sacím výkonom.

Veľký akčný rádius

Vysávač je vybavený inovatívnym podvozkom, ktorý umožňuje, aby sa stroj mohol bez problémov pohybovať po dome, a to aj napriek pomerne vysokej hmotnosti 12 kg. Kábel je 7 metrov dlhý, takže akčný rádius je približne 10 metrov.

Rozsiahle príslušenstvo

Vďaka svojej rozsiahlej ponuke príslušenstva je zariadenie pripravené hneď po rozbalení na používanie. Okrem veľkej rozprašovacej dýzy na čistenie kobercových podláh je tiež k dispozícii malá hubica na čistenie čalúneného nábytku.

Okrem toho zostava príslušenstva obsahuje mokrú stierku pre čistenie tvrdých podláh, nástavec na nábytok, štrbinovú dýzu a umývateľný filter HEPA. K dispozícii je aj klasická podlahová dýza, ktorá premení umývací vysávač na bežný vysávač.

Žiadny jemný prach

Vysávač s rozprašovaním má trojitý filtračný systém, ktorý spoľahlivo chráni okolitý vzduch pred jemným prachom. Vzduch zostáva čistý a nepríjemný zápach, ktorý vzniká pri vysávaní sa tiež nevyskytuje.

Výkonné čerpadlo

Čerpadlo umývacieho vysávača dosahuje vysokú účinnosť: dosahuje osem barov, čo zodpovedá saciemu výkonu až štyri litre za sekundu. Čerpadlo je pokryté teflónom, a tak nepodlieha opotrebeniu. Motor je tiež výkonný s výkonom 1400 wattov, takže dokonca aj škvrny, ktoré sú dlhšie v koberci, sa dajú ľahko odstrániť.

Multifunkčné zariadenie

Vysávač môže byť použitý na čistenie domu, záhrady a garáže. Toto zariadenie je ideálne na každodenné vysávanie prachu, ako aj na dôkladné čistenie kobercov a čalúneného nábytku. Autosedačky tiež svietia v novom žiare. Prestavby nie sú potrebné: vysávač je jednoducho vybavený príslušnou tryskou a môže sa začať.

Príjemný na užívanie

Napriek vysokému funkčnému rozsahu je prevádzka nekomplikovaná. Manipulácia je samozrejmá, takže nie je potrebné žiadne podrobné štúdium príručky. Platí to aj pre čistenie po použití: Postačuje vyprázdniť nádrž na znečistenú vodu a potom pumpovať jeden alebo dva litre čistej vody cez zariadenie.

Výhody

Vysoký sací výkon
Multifunkčný
Bohaté príslušenstvo
Ľahko manipulovateľný

Nevýhody:

Vysoká vlastná váha

Zhrnutie

Vysávač lavor GBP 20 Pro Line zbaví koberce, drevené podlahy a čalúnený nábytok takmer bez námahy od nečistôt. Pretože sa môže používať aj ako klasický vysávač, je v domácnosti pravidelne používaný. Nielenže zapôsobí so svojim dobrým spracovaním, ale aj vysokým stupňom užívateľskej prívetivosti.

Recenzie od zákaznikov

Plusy

veľa príslušenstva, za ktoré netreba priplácať
výborný sací výkon, neostáva veľa vody v tepovanom predmete, takže veľmi rýchlo vyschne
výborné výsledky tepovania
jednoduchá obsluha
cena

Mínusy

možno trochu hlučnejší chod
hoci má 20 litrovú nádobu na znečistenú vodu reálne je potrebné ju pri cca polovičnom zaplnení vyliať, pretože z výduchu sem tam vyletí bublina/pena.
bol priložený nie veľmi podrobný návod, ktorý ešte k tomu nebol v slovenskom jazyku takže pre tých, ktorý neovladaju angličtinu/nemčinu/taliančinu to može byť trochu problém najmä pri skladaní.

Názory od zákazníkov

Za tie peniaze je to vynikajúci tepovač a absolútne naplnil moje očakávania. Perfektný pomer cena/výkon!

Video

viac videí na Youtube 

 dalšie tepovače od firmy Lavor 

 

Porovnávač cien – Heuréka.sk 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Anti-Spam Quiz:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.