Do 200 eur

Kategória – Najlepšie tepovače do 200 eur

VybralI sme pre vás najlepšie tepovače do 200 eur podľa testov a recenzií. Aj výrobcovia klasických vysávačov pochopili , že je potrebné pridávať dalšie funkcie navyše napr. aj funkciu tepovania. Tieto viacúčelové vysávače sú navyše cenovo prijateľné a tak sa už oplatí si nejaký ten tepovač kúpiť.  V tejto kategórii nájdete tepovače  pre domácnosti. Sú vhodné pre tých , ktorí netepujú príliš často .

Hľadané frázy . Ako vybrať správny tepovač  ,  Vysávač s tepovačom Tepovač na sedačky Tepovač do auta Ručný tepovač  Tepovacie stroje   Tepovač kobercov 

Naša rada. Ak nájdete pri tepovači dve odkazy a to na Heuréku a Najnákup , určite využite obydva.  Budete mať tak na výber viac eshopov. 

Kärcher SE 4001 – od 174,90 €

Kärcher SE 4001 -top

Kärcher SE 4001 je tepovač – extraktor a má rôzne využitie. Používa sa na čistenie kobercov, rohožiek, schodov s kobercovými povrchmi, čalúnenia, PVC, linolea, prírodného kameňa, keramickej dlažby, prestavby, alebo na čistenie auta

vody.

Lavor GBP 20 – od 192,00 €

LAVOR-GBP-20-top

Lavor Pro GBP 20 Pro je profesionálny čistič  na čistenie tvrdých podláh a kobercov, vysávač na mokré a suché vysávanie  s funkciou vstrekovania/odsávania pre dôkladné čistenie podláh, kobercov a čalúneného nábytku.

Hoover CJ930T 011 Clean Jet – od 175,00 €

HOOVER-CJ930T-011-CLEAN-JET-top

Hoover CJ 930 T Clean je čistič kobercov. Má rotačnú kefu pre dokonalé vyčistenie všetkých nečistôt z každého koberca. V príslušenstve nechýba ani flexibilná hadica s nástavcami pre čistenie schodov, čalúnenia, sedacích súprav a škvŕn.

Bissell SpotClean – od 157,50 €

BISSELL-SPOTCLEAN-top

Tento čistič škvŕn Bissel Sportclean je určený hlavne čistenie škvŕn, fľakov a rozliatych tekutín z látok alebo kobercov ale aj využijete ho aj na čalúnené sedačky či kreslá, v aute na schody a pod.

Hyundai VC 5750 – od 119,00 €

HYUNDAI-VC-5750.-top

Tento viacúčelový vysávač Hyundai VC 5750 čistí koberce, vysáva tekutiny či väčšie nečistoty a je ideálny nielen pre kutilov. Zvláda nielen klasické suché vysávanie, ale dokáže vysať aj vodu. Šampónuje, hĺbkovo čistí, prepiera koberce a dokonca aj čalúnený nábytok.

 

Klarstein Reinraum 2G – od 117,99 €

KLARSTEIN-REINRAUM-2G-top

Klarstein Reinraum 2G je viacúčelový priemyselný vysávač na mokré i suché vysávanie, tepovanie ale aj čistenie textílií alebo hladkých povrchov. . Tento vysávač využijete v dielňach, kanceláriách alebo bytoch.

Orion Teko 1 – od 41,49 €

ORION-TEKO-1-top

Orion TEKO 1 je ručný mechanický tepovač so zásobníkom ktorý vám pomôže dokonale vyčistiť vaše koberce, oživí ich vzhľad a rozjasní farby. Skladá sa z kovovej rukoväte, držadla s dávkovacím tlačidlom, 2 kief, 3 molitanových valčekov a penového zásobníka s objemom 2,7 l.

Dalšie katagórie

Najlepšie tepovače od 200 do 500 eur