Numatic GVE 370 George

Tepovač s vysávačom Numatic GVE 370 George

Numatic GVE 370 George je multifunkčný profesionálny tepovač vhodný na tepovanie všetkých typov kobercov, vysávanie suchých i mokrých nečistôt, či extrakčné pranie čalúnenia.

 

Numatic GVE 370 George
Tepovač s vysávačom Numatic GVE 370 George

 

Popis

Numatic GVE370 George – Kobercový extraktor s vysávačom 2-IN-1

Tepujete, vysávate, vysávate vodu… – multifunkčný profesionálny tepovač vhodný na tepovanie všetkých typov kobercov, vysávanie suchých i mokrých nečistôt, či extrakčné pranie čalúnenia. Široká škála príslušenstva.
jedna sacia turbína,
systém by-pass,
kontinuálna práca bez časového limitu,
známy pod menom George.

Technické údaje:
Výkon motora 1200 W
Napätie 230 V
Prietok vzduchu 49 l/s
Podtlak 235 bar
Objem nádoby suché vysávanie 15 l
Objem nádoby mokré vysávanie 9 l
Dĺžka elektrického kábla 13 m
Hmotnosť 7,1 kg
Rozmery DxŠxV 355x355x500 mm

Štandardné vybavenie

– sada A26A ø 32mm:

– 601010 – sacia hadica 2m (na sucho)
– 601299 – sacia hadica 3m (extraktor)
– 601968 – striekacie a extrakčné jednotky
– 601139 – hubica na sucho 300mm
– 601141 – redukcia
– 601142 – štrbinová hubica
– 601144 – kartáčová hubica, okrúhla 65mm
– 601145 – hubica 150mm
– 601146 – kefa na hubicu 150mm
– 601225 – hubica na čalúnenie
– 601126 – hubica na tvrdé podlahy
– 601827 – hubica s kefou 300mm na vysávanie vody
– 601916 – nerezová ohnutá trubica (extrakcia)
– 601006 + 601008 trubica 50cm nerezová (extrakcia)
– 604165 – filter Permatex

 

Video 

Video 2

Viac videí na Youtube 

 

Test

Model George GVE-370 od firmy Numatic je nielen vysávač, dokáže oveľa viac ako len vysávať: tento model je vhodný aj na vlhké vysávanie a čistenie čalúnenia. Má integrovanú funkciu postreku, ktorá pred čistením rozprašuje čistiaci prostriedok, kvôli efektívnejšiemu čisteniu. Prístroj tiež zanecháva čistý vyfukovaný vzduch, preto je vhodný aj pre alergikov. Tento model je k dispozícii v zelenej farbe.

Vybavenie a špeciálne funkcie

Model Numatic je všestranný, pretože so svojím obtokovým motorom, integrovaným systémom rozprašovacích čerpadiel a sacími zariadeniami, na mokrom povrchu je možné vysávať nielen všetky tvrdé podlahy, ale aj čalúnenie a koberce je možné hĺbkovo vyčistiť. Použitím rúnovitého vrecka Hepa-Flo, ktoré bohužiaľ nie je zahrnuté v príslušenstve zariadenia, môže byť George tiež použitý ako vysávač. Vďaka svojmu 1200-wattovému motoru vytvára prietok vzduchu max. 40 litrov za sekundu, čo vedie k vákuu 2500 mm WS. Rozsah dodávky zahŕňa aj rozsiahlu 16-dielnu súpravu doplnkov, ktorá zahŕňa 3-metrovú extrakčnú hadicu Nuflex, 2-metrovú nasávaciu hadicu Nuflex, ručný ventil s postrekovacou hadicou a podlahovú dýzu s čistiacou kefou ako aj gumovými odsávacími perami. Udelili sme 4,5 z 5 hviezdičiek.

Manipulácia a výsledky odsávania

Vysávač váži takmer 9 kg. Obsah prachu je 15 litrov, môže absorbovať aj 9 litrov kvapaliny. Jeho dĺžka kábla je 10 metrov, čo je dostatočné na to, aby bolo možné povysávať väčšie apartmány bez neustálej výmeny zásuvky. Trochu nepríjemné je iba ručné prevíjanie kábla. Výsledok čistenia je veľmi dobrý, a to ako bežné vysávanie, tak aj mokré vysávanie, George nás presvedčil, vyzdvihujeme aj spätnú väzbu od zákazníkov.
Kritizovať môžeme príliš vysokú spotrebu energie, pretože dokonca aj v prípade spoločnosti Numatic existujú zariadenia, ktoré s rovnakým výsledkom sacieho výkonu potrebujú len polovicu výkonu. Dali sme 4 z 5 hviezdičiek.

Vyhotovenie

Numatic je stabilné a čisto spracované zariadenie, ktoré sa nevzdá ani pri intenzívnom používaní, hovorí používateľ na Amazone. Udelili sme 4,5 z 5 hviezdičiek.

Pomer cena/výkon

V súčasnosti dostanete GVE370 za 0 eur (cena v súčasnosti nie je k dispozícii) v online obchode na Amazone. Vďaka všestranným možnostiam použitia je vysoká cena tiež v poriadku – človek si pomyslí. Je to tak, ale kvôli spotrebe energie nevieme udeliť viac 3 z 5 hviezd.

Zhrnutie

George od Numatic je vhodný predovšetkým pre profesionálne oblasti, ale môže byť použitý aj doma. Vysávač je všestranný model, ktorý umožňuje suché i mokré odsávanie. Okrem toho môžu byť škvrny odstránené aj vďaka postrekovaciemu systému. Spotreba elektrickej energie je však príliš vysoká. Dávame 4 z 5 hviezdičiek na základe spätnej väzby od zákazníkov a popisu produktu.

Recenzie zákazníkov

Plusy

kvalitné tepovanie kobercov
veľmi dobre vysáva
dobre tepuje aj čalúnenie v aute
veľké vrecko

veľmi dlhý kabel
kvalita , za tie peniaze to za to stojí

Mínusy

nedostatok úložného priestoru pre kábel
hadice nemajú klip a môžu posúvať :
mohol byť menší

Hodnotenie – Amazon

Na Amazone dostal veľmi dobrú známku od uživateľov a to 4.4 z 5 hviezdičiek

Kúpené pre autosedačky. Fantastická kvalita výroby, vynikajúce výsledky. Veľmi odporúčame tento produkt! Dostanete to, za čo zaplatíte!

Fantastický stroj. Mokrá vysávanie a tepovanie je neuveriteľne dobré, čistenie hrubých podláh a veľmi znečistených kobercov. Veľké vrecko pre suché (obyčajné) vákuové ovládanie a extrémne dlhý kábel to robí veľmi výhodné pre čistenie veľkého domu. Jedinou stranou je nedostatok úložného priestoru pre kábel a ručné náradie.

Dobrý sací výkon, ľahko sa používa ako mokrý čistič, pre koberce.

Výkon je fantastický. Suší koberce z podlahy, ak nie sú podržané! Nielen to, že suchý výkon prevyšuje pravdepodobne prekliaty Dyson, výkonnosť šampónovania kobercov je rovnako pôsobivá.

všetky názory na Amazone

Pozrite si dalšie tepovače od 200 do 500 eur 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Anti-Spam Quiz:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.