Philips FC6401/01 PowerPro Aqua

Tyčový vysávač s tepovačom Philips FC6401/01 PowerPro Aqua

Akumulátorový, tyčový vysávač Philips FC 6401/01 PowerPro Aqua 2v1 vysáva a stiera jedným ťahom, odstraňuje škvrny a špinu vďaka sile vody. Kombinuje vysávanie a stieranie jedným pohybom a ľahko tak odstráni bežný neporiadok. Okamžite prepínajte medzi mokrým a suchým čistením – vhodný pre všetky podlahy! Bez kábla a s výkonnými lítiovými batériami.

 

 

 Philips FC6401/01 PowerPro Aqua
Tyčový vysávač s tepovačom Philips FC6401/01 PowerPro Aqua

 

Popis

Philips PowerPro Aqua je nový výkonný bezdrôtový vysávač s funkciou mokrého čistenia. Kombináciou vysávania a utierania môžete rýchlo vyčistiť každodenný neporiadok.

Vychutnajte si slobodu pohybu

Pri vysávaní celého bytu alebo domu musíte riešiť obmedzený kábel a potom prejsť na iné zásuvky.Zabudnite na manipuláciu s káblami a objavte kúzlo bezdrôtového vysávania.

Tento vysávač je vybavený dobíjateľnou lítium-iónovou batériou s napätím18 voltov.
.Na jedno nabitie vydrží asi 40 minút vysávania a to je dostatok času na to, aby vaša podlaha bola čistá. Vysávač je všestranný, môžete ho použiť na tvrdých podlahách a kobercoch. Všetky nečistoty sú zadržané v nádobe, ktorú po vyčistení jednoducho vysypete. Na dokupovanie a výmenu sáčkov môžete zabudnúť provoz vysávača je bezsáčkový.

Vysáva a vytiera súčasne

Súčasťou vysávača je nádržka na vodu a mop. Každodennú údržbu tak môžete zvládnuť len s jedným strojom . Môžete klasicky vysávať alebo pripevniť stierací systém a pri vysávaniu zároveň vytierať podlahu súčasne. To vám ušetrí veľa drahocenného času a skrátite si ho o polovicu. Ak zdieľate svoju domácnosť s domácimi miláčikmi, oceníte motorizovanú kefu účinnú na vyčesanie vlasov z vlákien koberca.

Výhody vysávača Philips PowerPro Aqua je technológia PowerCyclone, ktorá prináša špičkový výkon vysávania s jediným pohybom. Vzduch rýchlo vstúpi do časti PowerCyclone a je ďalej prehnám priechodom kde , dochádza k efektívnemu oddeleniu prachu od vzduchu. Vysávač je vybavený trojvrstvovým umyvazeľným penovým filtrom, ktorý zachycuje častice peľu , alergénov a baktérií o veľkosťou 0,3 mikrónov. Filter je umývateľný a určený pre opätovne použitie. Poskytuje dlhú výdrž a predlžuje životnosť výrobku.

Tri funkcie v jednom

Dôkladné upratanie je pre tento tyčový vasávač hračkou. Podlahy jak vysaje, tak vytrie a postará sa aj o pohovky, stoličky a stoly. Z tela spotrebiča je môžné oddeliť a použit ako ručný vysávač. Praktický ľahký pomocník tiež príde vhod, kedykoľvek sa vám rozsype múka v kuchyni alebo popol z krbu. Pre rýchle čistenie malých nečistot tak nebudete musieť vytiahnuť veľký vysávač, ale môžete to urobiť malým ručným vysávačom.

Parametre

PowerPro Aqua, mokré a chemické čistenie, s vankúšikom z mikrovlákna

Technológia PowerCyclone pre výkon vo vysokom vákuu
Bezdrôtový prenos na čistenie kdekoľvek
Jednorazové vyprázdnenie nádoby na prach, jednoduché a hygienické
Umývateľný penový filter s dlhou životnosťou
Trvanie: 40 minút
Oblasť pokrytia na kontajner: 50 m2

výkon

Typ batérie Lítium-iónová batéria
Napätie batérie 18 V
Runtime 40 minút
Hladina akustického výkonu je 83 dB
Pokrytie plochy v jednej nádrži 50 m2
Doba nabíjania 5 hodín

design

Konštrukčné funkcie Automatické vypnutie
Farba čierna

filtrácia

Výstupný filter Penový filter

Huby a príslušenstvo

Vrátane príslušenstva 2 vankúšiky z mikrovlákna
Štandardná tryska TriActive Turbo

Špecifikácia vysávača

Kapacita prachu 0,6 L
Kapacita zásobníka na sladkú vodu (max.) 0,2 L

Hmotnosť a rozmery

Rozmery výrobku (D x Š x H) 200 x 250 (Spodná oblasť); 1150 (výška) mm
Hmotnosť produktu: 3,2 kg

 

Test – Recenzia

Dodanie a balenie

Philips PowerPro Aqua FC6401-01 batériový vysávač 18VDer, PowerProAqua ‚od spoločnosti Philips bol objednaný vo veľmi známej online predajni. Tovar prišiel po dvoch pracovných dňoch.
Dôvodom bolo, že bol zvolený postup rýchlej platby. Kto platí faktúrou, na dobierkou alebo inkasom, musí očakávať dlhšiu dodaciu lehotu. Výhodné sú platobné metódy kedy predajca obdrží peniaze okamžite. Patria sem aj služby PayPal, Giropay, okamžité prevody a kreditná karta.
Po prijatí tovaru získa kupujúci veľkú krabicu, v ktorej má každá jedna časť svoje miesto. Pôvodná krabica bola ešte raz zabalená. Ak dôjde k sťažnosti, pôvodná krabica nebude poškodená. Vzhľadom k tomu, že bol použitý polystyrén, doprava nepredstavuje žiadne riziko.

Výhody

Veľmi dobrý výkon pri čistení
S funkciou sania za mokra
Jednoduché a hygienické vyprázdňovanie
Umývateľný permanentný filter
Konzistentný výkon

Nevýhody

Žiadne ďalšie dýzy

Uvedenie do prevádzky

Keďže tento ručný vysávač je vybavený množstvom príslušenstva, odporúčame vám pozrieť si návod na obsluhu. Ten bol napísaný v nemeckom jazyku, aj keď boli zohľadnené iné jazyky. Všetky časti musia byť priradené k funkciám uvedeným v návode.

Používatelia potom môžu pustiť zariadenie do prevádzky. Zapojte všetky súčasti dohromady a úplne nabite lítium-iónovú batériu. Toto je nesmierne dôležité pre prvé použitie a zvyšuje celkovú životnosť batérie. Všetky funkcie by sa potom mali skontrolovať. Pri ručnom vysávači nepotrebujete vrecko. Výrobca sa rozhodol použiť techniku bez vrecka.

Dáta a fakty

Dĺžka „PowerPro Aqua“ značky Philips je 27,6 cm. Jeho šírka je 18,6 cm. Pokiaľ ide o výšku vysávača, „Philips“ sa rozhodol pre 76,6 cm. Táto výška umožňuje jeho ľahké používanie – bez ohľadu na výšku používateľa. Zariadenie obsahuje takzvanú technológiu PowerCyclone. Je zodpovedný za skutočnosť, že sací výkon ručného vysávača je obrovský. Ak zariadenie nasáva vzduch v prostredí, najprv vstúpi do samostatného kanála.

Vzduch sa ďalej urýchľuje, čo vedie k dobrému výsledku sania. V tejto oblasti sa vzduch oddeľuje od prachu a iných častíc. Batéria je lítium-iónová. Napätie batérie je 18 V. To umožňuje 40 minút prevádzky. Hladina hluku zodpovedá 83 dB bežného vysávača. Prístroj teda nie je zvlášť hlučný a nepôsobí rušivo. Pomocou prístroja „PowerPro Aqua“ od spoločnosti Philips môžete vysávať a tiež aj čistiť. To znamená, že máte dve zariadenia v jednom. Vysávač môže byť umiestnený v každom kúte.

Vstavaná tryska TriActive Turbo je mimoriadne účinná. Poskytuje vysoký sací výkon s nízkou vynaloženou energiou a minimálnou spotrebou energie. Tryska je obzvlášť zaujímavá pre tvrdé podlahy a koberce. Výkon zabezpečuje, že vlákna, prachové častice a drobky sú nasávané jedným priechodom. Nádrž na vodu je umiestnená na spodnom konci vysávača. Zásobuje vysávač potrebnou vodou. Môže byť ľahko a rýchlo pripevnená.

Dva povlaky z mikro vlákna sa nachádzajú v balení a dajú sa prať v práčke. Tak zostanú dlho čisté a sú vždy pripravené na použitie. Pri použití sa na podlahách nenachádzajú žiadne škrabance. Či už parkety, lamináty alebo dlaždice – s týmito mikro vláknami možno jemne čistiť každú podlahu.
Integrovaná nádoba na zber nečistôt je navrhnutá tak, aby počas vyprázdňovania vaše ruky zostali čisté. Jednoducho vysypte nečistoty a nádobu opláchnite vodou.

Manipulácia a funkcie

Ak hľadáte zariadenie, ktoré je ľahko ovládateľné pre váš dom alebo byt, je dobré zakúpiť si „PowerPro Aqua“ od spoločnosti Philips. Na vysávači je len jeden vypínač. Spúšťa funkcie vysávača alebo vypne vysávač. Okrem toho neexistujú žiadne prepínače, tlačidlá ani iné ovládacie prvky, ktoré aktivujú funkcie.

Všetky diely sú umiestnené v ukotveniach, ktoré sa ľahko uvoľňujú. To umožňuje, aby sa voda ľahko umiestnila do nádoby určenej na tento účel. Držiak krytu mikro vlákna je tiež ľahko dostupný. Aby bolo možné nádobu na zber prachu odstrániť, musíte vysávač v každom prípade vypnúť.

V našom praktickom teste

Praktický test viedol k celkovému skóre 1,3 pre „PowerPro Aqua“ od spoločnosti Philips. Zariadenie dostalo čierne telo. Okrem toho presviedča jasnou svetlo-modrou farbou. Táto kombinácia vyzerá veľmi pekne a je do značnej miery necitlivá na špinu. Tvar vysávača sadne dobre do ruky a prispôsobuje sa telu.

Okrem toho zariadenie sa dá odložiť do kúta. Rozmery boli zámerne zvolené výrobcom tak, aby zariadenie mohli využívať aj menšie domácnosti. Po krátkom prehľade jednotlivých častí sa montáž môže uskutočniť v krátkom čase. Hrany a uzávery nemajú sklon k pretrhnutiu. Všetky pripojenia sú stabilné. Hlasitosť vysávača je primeraná.

Výrobca označil životnosť batérie 40 minútami. V praktickom teste sa ukázalo, že je to pravda. Avšak hneď ako vysávač musí odstrániť obrovské množstvo prachu, čas chodu sa zníži a zariadenie sa musí dobiť rýchlejšie. Navyše presnosť práce a precíznosť vysávača sú pozoruhodné. Keď sa použije, nebudú prítomné žiadne prachové častice a vzduch nebude znečistený.

Zhrnutie

PowerPro Aqua od Philips je rovnako vhodný pre menšie aj väčšie domácnosti. Životnosť batérie je pri úplnom nabití 40 minút. Je to oveľa viac ako porovnateľné zariadenia. Okrem toho zariadenie vyzerá veľmi šikovne a je bezcitné voči škvrnám.

Vzhľadom na to, že veľa ľudí má tvrdé podlahy vo svojom obytnom priestore, je vhodné použiť dodatočnú funkciu stierania. Na tento účel sú k dispozícii dva poťahy z mikro vlákna. Tento materiál je obzvlášť vhodný na čistenie a môže byť vypratý v práčke po ukončení procesu čistenia. Na zariadení je jednoducho odoberateľný odkvapkávač. Rovnako ako nádrž na vodu je ľahko prístupný. Prístroj dodrží to, čo Philips sľubuje. Pri nákupe získavajú kupujúci trvalého pomocníka do domácnosti, ktorého nákupná cena je odôvodnená.

test zdroj  staubsauger-im-test.net

 

Recenzie od zákaníkov

Plusy

nie je hlučný
dobrý výkon
rýchlosť dobíjania
dobrá manipulácia
jednoduché čistenie vysávača

Mínusy

malý rotačný kartáč
nedostane sa pod nábytok

 

Názory

Vynikající pomocník pro rychlý úklid. Ačkoli větší nečistoty ze země nevysaje. Rotační kartáč je moc malý a proto, kdo má domácí mazlíčky, moc neocení zrovna tento výrobek, který mi přije vhodný spíše jako druhotný úklidový produkt do domácnosti. Vysávání je jednoduché i pro manipulaci jednou rukou díky opravdu lehké konstrukci, ovšem jakmile naplníte nádobku vodou a vytíráte, už tak lehký jen do jedné ruky není. Tento produkt si získal rodinné sympatie, ačkoli musím upřímně říci, že pořádnému vysavači a kyblu s mopem se nevyrovná, ale na rychlý úklid postačující. Škoda té ceny, která je neúměrně vysoká.

Vysavač má dobrý výkon, při režimu turbo je hlučnější. Na jedno nabití vysaje celý dům. Mop mi vyhovuje spíše na dlažbu, na plovoucí podlaze dělá šmouhy. Když je připojen mop, nejde zajet pod stůl, protože se mop odpojí.

Velmi jednoduché použití, perfektní pro každodenní úklid. Nemusíte tahat kabel. Rychle se dobíjí a na jedno dobití jsem vysála a vytřela celý byt. Lehce si poradí s kočičími chlupy.

Vysavač mě mile překvapil svým výkonem a rychlém dobíjení. Bez problému na jedno nabití vysajete poměrně velkou plochu, poradil s kočičími i psími chlupy, jediný problém měl při vysávání písku z kočičího záchodku, písek po vysátí a vypnutí vysavače vypadal zpět na zem. Jako velký plus vidím rychlé použití, žádné kabely, rychlé nabíjení. Vysypání nádoby s vysátým nepořádkem je naprosto jednoduché, stejně tak napuštění vody do ,,mopu,,. Vysávání a vytírání je komfortní, jen když opravdu máte doma nepořádek z domácích mazlíčků, tak je dle mého názoru vytírání nepraktické, protože by jste vodu museli měnit několikrát, vzhledem k tomu, jaký je její objem. Za mě určitě doporučuji, jen asi není úplně vhodný do domácnosti, kde je třeba od chlupů vysávat pohovku aj., protože to s tímto vysavačem není možné, stejně tak bych ocenila možnost volby nástavců.

Pocity z tohoto vysavače mám smíšené. Hodně jladně hodnotím jednoduchost použití, nízkou hlučnost a že je nabíjecí tudíž bez kabelu. Jinak pro naši velmi na úklid náročnou domácnost neobstál. Denně musím 1-2x vysávat, protože máme tři děti a kočku a prašno. Cyklonový filtr se ucpava, protože je podle mě malý otvor do nádoby (mám u obyčejného vysavače též a takovýhle problém nemám). Vypínání na rukojeti je sice fajn na jednoduchost použití, ale během vysávání se mi stalo, že jsem si vysavač nechtěně vypla. S většími kousky nečistot si neporadí (větší drobky, kočičí chlupy, kostičky silikagelové podestýlky, zrnka čočky). I s turbem tyto nečistoty víc honím před sebou než vysaji, takže ve finále ten čas, který ušetřím když nemusím tahat kabel promarním tím, že je s ním méně efektivní práce. K funkci mopu nevím moc co dodat. Za mě zbytečná, protože se s vysavačem po nasazení hůř pracuje, voda mi rychle došla a prach zůstával za mnou jen mokrý. Dokážu si představit, že je fajn pomocníkem v domácnosti o dvou lidech, kde jde spíš o vysátí prachu a pár deobků, na to je skvělý a praktický. Konkrétně v našich težkých podmínkách ale neobstál.

Precizně vysava, skvěle namotává vlasy, ale to vytírání dleho názoru pokulhává.

Vysavač je lehký, dobře se s ním manipuluje, jednoduše se čistí, nádobka na prach se jen vyndá vysype do koše a zase nasadí. Mop se také snadno nasadí a rovnou pouští vodu z nádobky do hadříku, takže je mokrý. Nevýhodou je, že pokud chcete luxovat na maximum výkonu, tak dlouho nevydrží nabitý, takže já ho nabíjím denně. Máme malé dítě, kocoura a králíka, takže luxovat je pořád co. Nedostane se moc pod nábytek. Když jsem zkoušela s mopem zajet pod postel a naklonila ho, nádobka vypadávala. Je super, že je po ruce a můžete ihned vyluxovat vše a nemusíte vytahovat klasický vysavač a sestavovat hadici a další věci. Je určený opravdu na rovný povrch ale jako pomocník pro každodenní úklid je výborný. Zkoušela jsem luxovat matraci, kterou luxuji normálním vysavačem při každém převlečení postele a nádobka byla skoro plná, takže výkonný je úžasně a líbí se mi, že v té nádobce hned vidíte kolik jste vysáli špíny. Za mě doporučuji ale líbilo by se mi, kdyby měl v sobě i ruční vysavač nebo nějaký nástavec aby se s ním dalo luxovat téměř cokoliv.

Po celém domě máme dlažbu, takže časté vysávání a vytírání je nutností. Použití tohoto vysavače mě vyloženě nadchlo… Velmi jednoduše uklidím a zároveň i vytřu . Práce s ním je velmi jednoduchá, tento úklid zvládnou i naše děti. A navíc je to i baví… Nabíjení probíhá rychle a vysavač ,na jedno nabití, v režimu turbo, vystačí přesně na úklid podlah celého domu..

Od tohoto vysavače jsem bohužel očekávala daleko víc,za ty peníze.vysavač je dobrý,když potřebujete rychle něco vysát,např.po dětech,zvířatech,nějaké drobky,ale na velké vysávání není,nemá takový výkon.Vůbec nevysaje rohy a kraje podlahy,koberce..Nejvíce mě zklamalo vytírání,jde to ztěžka,nevytře to kvalitně,mopem je to lepší.

Tento vysavač má vysoký výkon jak na hladké podlaze, tak i na kobercích. Údržba je velmi jednoduchá a rychlá. Dva výkonnostní režimy. Mytí podlahy s přídavnou nádržkou na saponát je rychlé a pohodlné. Vysavač není vhodný pro úzké škvíry, kam se hlavice nedostane.

Vysavač má skutečně dobrý výkon a vysaje všechny nečistoty, na které jsem doposud narazil. Zprvu jsem měl, kvůli jeho rotačnímu kartáči, strach ho použít na čalounění pohovky, ale kartáč není tak tvrdý, aby čalounění poškodil. Navíc při nahrnutí látky pod kartáč se jeho rotace zastaví. Vysává dobře koberec, linoleum i dlažbu, člověk jen žasne, co všechno se dostane do nádobky na prach. Trošku mě překvapila absence nějaké „“aretace““, když vysavač volně stojí. Poté stačí, aby kolem něho proběhly děti a vysavač nekompromisně padá… Je sice vybaven jakýmsi systémem na přichycení na zeď, ale ne každý má takové místo. Vytírání je zcela jednoduché, je řešeno velmi intuitivně a každému hned dojde co má udělat, aniž by musel nějak složitě studovat návod. Jen spojení vysávání a vytírání mě osobně nějak nesedlo… Buď jsem si šlapal po vytřené podlaze, nebo jsem si hrnul nečistoty směrem k sobě… Ale to je asi velmi individuální. Bohužel nelze oddělit vysavač od „“vysávací hlavice““, takže nelze použít přístroj na vysmrkání malých dětí, což je zrovna u mě právě velmi aktuální… Celkově vysavač hodnotím velmi kladně, pracuje se s ním velmi dobře

Líbí se mi, že vysavač je na baterii, vytírám současně s vysáváním a je bezsáčkový. Taky se mi líbí rotační kartáč a to, jak jednoduše lze vyčistit. Bohužel má ale v porovnání s klasickým vysavačem slabší výkon a docela malou nádobu na prach. Ale zase není problém ji častěji vysypat.

Výrobek je vhodný na každodenní úklid, ale nenahradí normalní vysavač jelikož s nim nevysajete nepořádek u zdí a koutů.

Tento vysavač jsem vyzkoušela a byla jsem mile překvapena. Velká výhoda, že je na baterii (netaháte za sebou šňůru). Velká úspora času tím, že vysáváte a zároveň vytíráte. Jednoduché používání zvládne oprvdu každý. Vysavač nemá žádné sáčky, ale pouze nádobu, která se jednoduše vyprázdní.

Jsem moc rada, ze jsem si ho koupila. Usetri spoustu casu. Vytirani a luxovani v jednom je uzasne. Konecne se tolik nenadru. Je lehky, dobre se cisti, neni az tak moc hlucny. Pri pouziti max uz trosku vic ale s tim se musi pocitat. Luxuje vyborne jak koberce tak i hladke povrchy. Mame doma psa a bere uplne vsechno. Urcite muzu jedine doporucit. Hlavne pro maminky s detmi , ktere chteji usetrit cas a mit doma cisto.

Geniální výrobek, vždy po ruce, nemusím tahat těžký vysavač, bez kabelu, rychlost vysávání, rychlost vyčištění

 

Video

Video 2

dalšie videá na Youtube 

Video 3

dalšie články – Phillips 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Anti-Spam Quiz:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.