Profi Europe Profi 50.1.EW

Profesionálny tepovač Profi Europe Profi 50.1.EW

Profesionálny PROFI 50.1EW je vybavený dvoma nezávislými nádobami. Prvá z nich má 9 litrov čistej vody s čistiacim prostriedkom a ďalšia 7 litrov znečistenej vody . Výkon stroja je 45m2 / hod a je preto jedným z najsilnejších na trhu.

 

Profi Europe Profi 50.1.EW
Profesionálny tepovač Profi Europe Profi 50.1.EW

Popis

Profesionální čistící stroj PROFI 50.1EW je vybavený dvěma na sobě nezávislými nádobami. První o objemu 9 l na čistou vodu s čistícím prostředkem a druhou o objemu 7 l na vodu znečištěnou. Výkon stroje je 45m2 / hod., a proto patří mezi nejvýkonnější na trhu. PROFI 50.1.CZ je vybavený jedním pístovým čerpadlem Gotec s výkonem 2 l vody za minutu. Tlak čerpadla je 4,8 bar. Odsávání znečištěné vody z čištěné plochy zajišťuje sací motor o výkonu 1400 W max. Podtlak 25 kPa a průtok vzduchu 65 l/s. Extraktor je vybavený čidlem ve sběrné nádobě které plní 2 funkce. Hlidá maximalní úroveň naplnění sběrné nádoby, po jejím naplnění vysavač vypne. Hlídá založení sběrné nádoby, v případě že sběrná nádoba není vložena do přístroje vysavač vypne. Dále je extraktor vybavený zásuvkou pro připojení elektrického rotačního katáče PROFI 55

Profesionální čistící stroj PROFI 50.1EW je vybavený dvěma na sobě nezávislými nádobami. První o objemu 9 l na čistou vodu s čistícím prostředkem a druhou o objemu 7 l na vodu znečištěnou. Výkon stroje je 45m2 / hod., a proto patří mezi nejvýkonnější na trhu. PROFI 50.1.CZ je vybavený jedním pístovým čerpadlem Gotec s výkonem 2 l vody za minutu. Tlak čerpadla je 4,8 bar. Odsávání znečištěné vody z čištěné plochy zajišťuje sací motor o výkonu 1400 W max. Podtlak 25 kPa a průtok vzduchu 65 l/s. Extraktor je vybavený čidlem ve sběrné nádobě které plní 2 funkce. Hlidá maximalní úroveň naplnění sběrné nádoby, po jejím naplnění vysavač vypne. Hlídá založení sběrné nádoby, v případě že sběrná nádoba není vložena do přístroje vysavač vypne. Dále je extraktor vybavený zásuvkou pro připojení elektrického rotačního katáče PROFI 55. Příslušenství se kupuje zvlášť a můžete si vybrat z sad uvedených níže.

Údaje

Motor By-Pass Ano Příkon (W) 1400 Podtlak (kPa) 25 Příkon čerpadla (W) 45 Průtok vzduchu (l/s) 65 Výkon čerpadla (l/min) 2 Tlak čerpadla (bar) 4.8 Objem nádrže na čistou vodu (l) 9 Objem nádrže na špinavou vodu (l) 7 Hmotnost (kg) 8.5

 

Video

 dalšie články – Profi Europe 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Anti-Spam Quiz:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.