Profi Europe Profi 50

Profesionálny tepovač Profi Europe Profi 50

Profi Europe Profi 50 je profesionálny čistiaci stroj a je určený na profesionálne čistenie – tepovanie kobercov, čalúneného nábytku a interiérov vozidiel.

Zobraziť najlepšie ponuky
– Porovnať ceny v obchodoch – TU –

 

 Profi Europe Profi 50
Profesionálny tepovač Profi Europe Profi 50

Popis

Extraktor na profesionálne čistenie kobercov, čalúnenia aj autosedačiek

Prístroj je určený na profesionálne čistenie – tepovanie kobercov, čalúneného nábytku a interiérov vozidiel. Čistiaci roztok sa nanáša cez trysku na nástavci pod tlakom na čistenú plochu, nečistota sa uvoľní a naviaže na čistiaci roztok a následne odstráni vysatím do zbernej nádoby. Tepovač je vybavený bypass motorom, čerpadlom GOTEC, plastovými trubicami s integrovanou trubkou na čistiaci roztok, hadicou o dĺžke 2 m s integrovanou hadičkou čistiaceho roztoku, nástavcom na koberce, adaptérom na umývanie podláh a nástavcom na čalúnenie. S jednoduchou obsluhou, priesvitnou zbernou nádobou, nízkou hmotnosťou, minimálnymi nárokmi na údržbu je ideálny pomocník pre náročnú prácu.

Parametre

Parametre: napätie 230 V príkon 1 400 W sací podtlak 250 mbar prietok vzduchu 65 l/s objem nádoby na čistiaci roztok 9 l objem nádoby na špinavú vodu 7 l tlak čerpadla 1,7 bar množstvo roztoku 1 l/min hmotnosť prístroja 8,5 kg farba žltá

 

Video

 dalšie články – Profi Europe 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Anti-Spam Quiz:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.