Ktorí je najlepší tepovač Kärcher ? Rebríček TOP 9

Prečo práve tepovač Kärcher ?

Plánujete vyčistiť sedačku , matrac , koberec , rohožku . stoličku ? Vsaďte radšej na kvalitu . A práve tu na rad prichádza tepovač od firmy Kärcher. Prečo práve doporučujeme tepovač Kärcher ? Pretože je kvalitný, výkonný , všestranný a hodí sa na čistenie práve týchto povrchov. Dalším argumentom je aj to , že firma Kärcher je špecialista na čistenie a tepovanie. Je to jednička na slovenskom trhu a práve tepovač Kärcher môže byť zárukou nemeckej kvality. Je pravdou , že na slovenskom trhu nemá veľkú konkurenciu , čo je možno škoda. A tak Kärcheru sú konkurenciou len značky , ktoré sa venujú spotrebičom všeobecne napr. Zelmer , ETA , Hyundai a pod. Ne druhej strane sú tu aj niektoré značky , ktoré by mohli byť konkurenciou napr. Thomas , Vax , Lavor , Bissell a pod , ale akosi nemajú taký úspech ako Kärcher. Kto vie prečo.

Najlepší tepovač Kärcher – Top 9 – Rebríček

Vytvorili sme pre Vás rebríček tepovačov od firmy Kärcher . Tento rebríček sme vytvorili podľa recenzií od zákazníkov , ale aj podľa nášho výberu. Ešte dodajme , že lacnejšie tepovače do 300 eur sú určené na domáce použitie a tepovače nad 450 eur sú pre firmy a podnikateľov.

Tepovače do 200 eur

Tepovač Kärcher SE 4001

Tepovač Kärcher

Tento tepovač Kärcher SE 4001 je všestranný stroj , ktorý využijete napr. na čistenie kobercov , podláh, čalúnenia či už domu alebo v aute. Ako zákazníci tvrdia tepovač Kärcher SE 4001 je výborný a hlavne na tepovanie kobercov a sedačiek. Určite oceníte aj výhodu pre mokré aj suché výsavanie a vysávanie do sáčkov.Má veľmi dobrý sací výkon. Je veľmi jednoduchý aj na údržbu a cenovo veľmi prijateľný. Musíme však spomenúť aj niektoré negatíva napr. , že tento tepovač Kärcher nie je príliš vhodný na tvrdšie podlahy , je hlučnejší takisto kvalita materiálov je slabšia. Predsa je to plast. Aj preto sa predáva za takúto cenu.

Kärcher SE 4001 – Viac Info

 

Tepovače do 300 eur

Tepovač Kärcher SE 4002

Tepovač Kärcher-SE-4002

Tepovač Kärcher SE 4002 je takmer rovnaký ako Kärcher SE 4001. Rozdiel je akurát v tom , že má viac príslušenstva . Obsahuje aj trysku pre čistenie čalúnenia a pod. Tento je možné použiť napr. na kobercové a tvrdé podlahy , čalunený nábytok , matrace , autosedačky či dokonca dlažbu. Kärcher presne neuvádza pre aké tvrdé podlahy je vhodný. Ale pre čistenie dlaždíc je určite vhodný. Ak chcete používať tepovač Kärcher na parkety alebo laminátové podlahy , siahnite radšej po inom stroji. Tento stroj je naozaj flexibilný a má veĺmi dobré odozvy od zákazníkov . Má jednoduchú obsluhu , dobre čistí , dokonca takmer až do sucha vysaje vodu . Čo svedčí o jeho dobrom sacom výkone. Tento tepovač Kärcher má aj nastavec na čistenie čalúnenia.

Kärcher SE 4002 – Viac Info

 

Tepovač Kärcher SE 5.100

Tepovač Kärcher-SE-5.100

Tepovač Kärcher SE 5.100 je vhodný na vysávanie a čistenie kobercov , čalúnenia , matracov a sedačiek. Tento stroj má výborný sací výkon a je aj jednoduchý na obsluhu. Tepuje až do hlbky vlákien a krásne vyčistí tepovaný materiál.. Aj podľa zákazníkov je tepovač Kärcher SE 5.100 výborný výrobok . Oceňujeme aj plochý skladaný filter. Má veľmi dobrý vyriešený systém nádob , má odelené nádoby na čistú a špinavú vodu oproti 4002 -ke a 4001-čke. Ak si plánujete vytepovať aj sedačku je potrebné si dokúpiť aj tepovaciu hubicu. Menším nedostatkom je aj to , že nemá navinovaciu napájaciu šnúru a je trochu hlučnejší.

Kärcher SE 5.100 – Viac Info

 

Tepovače nad 450 eur

Tepovač Kärcher Puzzi 8/1 C

Tepovač Kärcher-Puzzi-8-1-C

Tepovač Kärcher Puzzi 8/1 C je silný poloprofesionálny tepovač určený na čistenie malých kobercových plôch a čalúnenia. Využívajú ho hlavne upratovacie firmy , hotely , reštaurácie či v oblasti automobilov pri čistení čalúnenia a interiéru áut . Tento tepovač sa ľahko prenáša. Je veľmi výkonný a má vysoký sací výkon .Takže tepovacia plocha je po tepovaní takmer suchá. V teste bol tento tepovač jedným z najlepších pri čistení na menších ploch. Je jednoduchý na obsluhu . Menším mínusom je to , že nie je vhodný pre veľké plochy.

Kärcher Puzzi 8/1 C – Viac Info

 

Tepovač Kärcher Puzzi 10/1

Tepovač Kärcher-Puzzi-10-1

Tepovač Kärcher Puzzi 10/1 je už profesionálny tepovač na čistenie textilných stredne veľkých povrchov a je určený pre profesionálne použitie. Veľkou výhodou okrem silného ťahu je to , že pracuje v intervaloch tzn, že chráni čerpadlo pred znečistením. Je veľmi odolný a robustný aj keď je z plastu. Aj keď vyzerá mohutne , ľahko sa prenáša . Pri pohybu cez prahy po podlahe veĺmi pomáhajú dve veľké a dve malé kolesá , ktoré zaručujú aj dobrú stabilitu stroja. Nádoba na špinavú vodu má objem 9 l a ľahko sa vyberá. Pre ergonomickú prácu je na podlahovej hubici prídavná rukoväť, ktorá je prestaviteľná bez náradia. S inteligentnou integráciou príslušenstva a praktickým odkladaním kábla na hák. Tento tepovač ako zákazníci tvrdia je naozaj perfektný, silný a výkonný. Je naozaj profesionálny. Treba sa s ním naučiť pracovať a výsledok bude perfektný.

Kärcher Puzzi 10/1 – Viac Info

 

Tepovač Kärcher Puzzi 10/2 Adv

Tepovač Kärcher-Puzzi-10-2

Tepovač Kärcher Puzzi 10/2 Adv je další profesionálny tepovač a je vhodný pre plochy stredného rozsahu na priemyselné použitie. Stroj disponuje dvoma na sebe nezávislými nádobami . Prvá  s objemom 10 l na čistú vodu s čistiacim prostriedkom a druhú takisto o objeme 9 l na vodu znečistenú . Tepovač Kärcher Puzzi 10/2 Adv od spoločnosti Kärcher stanovuje nové štandardy pri čistení kobercov a čalúnenia. Vďaka perfektnému spracovaniu a elegantnému dizajnu je kompaktné zariadenie už na prvý pohľad spraví na vás dojem – čo potvrdzuje aj test. Povrchová účinnosť tepovača Kärcher Puzzi 10/2 Adv je veľmi dobrá v rozmedzí 30-45 štvorcových metrov za hodinu, v závislosti od tkaniny, ktorá sa má čistiť, a stupňa znečistenia. Hodnoty výkonu sú ešte pôsobivejšie, pretože so sacím tlakom 220 mbar vysaje až 54 litrov vzduchu za sekundu, a tým zaručuje spoľahlivé odstránenie aj tých najmenších zvyškov nečistôt. Okrem vysokých výkonnostných hodnôt nás presvedčil jasný a konzistentný pracovný postup tepovača Puzzi 10/2 Adv, ktorý svojou jednoduchou prevádzkou presvedčil aj prvých užívateľov. Ak potrebujete iba čistiť koberce a čalúnenie, zariadenie je skutočnou alternatívou k profesionálnemu parnému čistiacemu zariadeniu.

Kärcher Puzzi 10/2 Adv – Viac Info

 

Tepovač Kärcher Puzzi 30/4 E

Tepovač Kärcher-Puzzi-30-4-E

Tepovač Kärcher Puzzi 30/4 E je vhodný najmä pre veľké textilné povrchy. Vyznačuje sa jednoduchosťou ovládania a predstavuje ekonomické riešenie pre čistenie. Je určený hlavne na čistenie kobercov a čalúnenia. Tepovač Kärcher Puzzi 30/4 E s hlučnosťou len 68 dB (A) je najtichším vysávačom na mokré hmoty svojho druhu, ideálny pre priestory s požiadavkou na zníženú hlučnosť. Medzi hlavné výhody tohto repovača Kärcher patrí veľká nádrž pre čistú a špinavú vodu. Ako aj to , že voda sa môže ohrievať v nádrži na čistú vodu s integrovanou vykurovacou špirálou. Má veľkú výkonnosť za hodinu práce. Dalšou výhodou tohto tepovača je , to že nie je hlučný. Je jednoduchý na ovládanie. Menším mínusom je cena , ale aj napriek tomu je to dobrý pomer cena – výkon.

Kärcher Puzzi 30/4 E – Viac Info

 

Tepovač Kärcher BRS 43/500

Tepovač Kärcher-BRS-43-500

Tepovač Kärcher BRS 43/500 je stroj na príležitostné čistenie malých kobercových plôch. Rýchle oživenie a vysušenie koberca pre okamžitú pochôdznosť. Hospodárny na plochách 200 až 600 m². Tepovač Kärcher BRS 43/500 spoľahlivo odstráni špinu a občerství koberec. V nádobe na zachytávanie špiny sa žmolky a čiastočky špiny zbierajú hneď pri čistení. Po vyčistení je koberec už po 20 minútach opäť suchý a dá sa po ňom chodiť. Vďaka kompaktnej konštrukcii stroja je možné jeho použitie aj za prítomnosti verejnosti. S plošným výkonom do 600 m² sa BRS 43/500 C hodí aj na oživovanie väčších plôch.

Kärcher BRS 43/500 – Viac Info

 

Tepovač Kärcher BRC 30/15 C

Tepovač Kärcher-BRC-30-15-C

Tepovač Kärcher BRC 30/15 C je perfektným strojom na základné čistenie malých kobercových plôch až do hĺbky vlákien. Vďaka plávajúco uloženej kefe je možné aj na nerovných plochách dosiahnuť perfektný výsledok čistenia. BRC 30/15 sa okrem toho môže používať aj flexibilne na príležitostné čistenie kobercov s prednástrekom čistiaceho prostriedku I-Capsol alebo na bodové čistenie fľakov.

Kärcher BRC 30/15 C – Viac Info

 

Viac informácií nájdete aj na stránke Kärcher  . Avšak musíme vás upozorniť , že na tejto stránke majú aj vyššie ceny. Preto doporučujeme si porovnať ceny na Heuréke.sk a to kliknutím na názov produktu v tomto článku resp. na stránke produktu s odkazom na Heuréku. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Anti-Spam Quiz:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.