Od 200 do 500 eur

Kategória – Tepovače od 200 do 500 eur

Na tejto stránke nájdete tepovače od 200 do 500 eur a sú vhodné pre domácnosti aj pre firmy. Tieto tepovače som pre vás vybral podľa testov a recenzií.


Top 1

Kärcher Puzzi 8/1 C –  od 470,00 €

KÄRCHER-PUZZI-8-1-C-top

Kärcher Puzzi 8/1 C je výkonný a kompaktný extraktor pre profesionálne použitie s optimálnymi ergonomickými vlastnosťami a vynikajúcimi výsledkami čistenia na kobercových plochách a čalúnených povrchoch.


Top 2

Kärcher SE 4002 – od 246,90 €

KÄRCHER-SE-4002-top

Kärcher SE 4002 vysávač na suché hmoty, tepovač – extraktor na báze mokro-suchého vysávača dosahuje veľmi dobré výsledky čistenia na textilných a tvrdých povrchoch, ako je napr. PVC, linoleum, prírodný kameň, keramická dlažba. Pomocou tejto špeciálnej hubice je umožnené čistenie do hĺbky vláken a vzniknutým vákuom sú čistené plochy opäť použiteľné až o 50% rýchlejšie ako u konkurencie. Stroj je použiteľný aj ako mokro-suchý vysávač.


Top 3

Thomas Aqua+ Pet & Family – od 284,00 €

THOMAS-AQUA-PET-FAMILY-top

Thomas Aqua + Pet & Family je špeciálny vysávač na odstraňovanie chlpov zvierat a škvŕn. Vysávač s certifikátom je určený pre alergikov a technológiou vodnej filtrácie AQUA+ aj s funkciou tepovania.


Top 4 

Kärcher SE 5.100 – od 269,90 €

http://tepovace.eu/wp-content/uploads/2017/09/KÄRCHER-SE-5.-topjpg.jpg

Bezvreckový vysávač Kärcher SE 5.100 – výkonný extraktor pre hygienické základné čistenie kobercov a tvrdých podlahových krytín. Skvelý pomocník, ktorý zvládne vysávať mokré a suché nečistoty až do hĺbky vlákien. Obzvlášť dôkladne sa odstráni mastnota, špina a zápach.

Pozor nová verzia tepovača Karcher

Top 5

►►► ODKAZ – Kärcher SE 6.100 

Tento typ tepovača je bez obrázka

Tepovač – extraktor KÄRCHER SE 6.100 WH sa ideálne hodí na mokré a suché vysávanie a postará sa tak o hygienickú čistotu v celom dome.

Dosahuje veľmi dobré výsledky čistenia na textilných a tvrdých povrchoch, ako je napr. PVC, linoleum, prírodný kameň, keramická dlažba. Navyše je stroj vybavený príslušenstvom na tepovanie čalúnenia. Obzvlášť dôkladne odstráni mastnotu, špinu a zápach. Vysoký sací výkon a tlak čerpadla umožňujú perfektné čistenie aj pri väčších znečisteniach.

Pre lepšiu manipuláciu je tepovač vybavený ergonomicky tvarovanou rukoväťou a dostatočne veľkým madlom. Súčasťou je aj úložný priestor pre príslušenstvo a hák na kábel. Viac info o tomto stroji aj s videom nájdete na stránke Tepovač Kärcher SE 6.100. 


Top 6

Thomas Aqua+ Allergy & Family – od 349,00 €

THOMAS-AQUA-ALLERGY-FAMILY.-top

Thomas Aqua + Allergy & family je je špeciálny viacúčelový vysávač určený pre alergikov a chovateľov domácich maznáčikov. Vysávač a tepovač, ktorý vyčistí vzduch, umyje dokonca aj parkety a vo vode bezpečne zachytí jemný prach, pele a roztoče.


Top 7

Thomas Aqua+ Multi Clean X10 Parquet

THOMAS-MULTI-CLEAN-X-10-PARQUET-top

Thomas Multi Clean X 10 Parquet je viacúčelový vysávač , ktorý čistí aj vzduch, určený špeciálne na parkety. Vysáva, umýva a suší v jednom pracovnom kroku – pre žiarivé tvrdé podlahy, koberce čisté do hĺbky pórov a krásne parkety. Z každého vysávania sa stane jarné upratovanie.

top 8

Tento typ tepovača je bez obrázka

► Bosch GAS 12-25 PL Professional

Kvalitný a spoľahlivý tepovač značky Bosch, ktorý si budú pochvaľovať predovšetkým alergici. Vybavený je HEPA H13 filtrom, ktorý eliminuje 99,95 % alergénov. Navyše je vybavený funkciou predfiltrovania, čím sa udržiava dlhšie čistý. Zariadenie má príkon 1 350 W a váži približne 9 kg. Vhodný je i na suché vysávanie. Výkon čerpadla určuje vysoký prietok vzduchu 65 l/s.


Top 7

Bosch BWD 41720

Kde kúpite – Overené a spoľahlivé eshopy

Bosch-BWD-41720

Viacúčelový vysávač je určený pre užívateľov hľadajúcich naozaj všestranný prístroj. Vysávač od značky Bosch pre mokré aj suché vysávanie sa hodí do každej domácnosti. Čistí koberce a čalúnenie, vysáva kvapaliny a uprace všetky typy podláh. Samozrejmosťou je aj mäkká kefa z prírodných štetín na parkety pre jemné čistenie tvrdej podlahy. Iste tiež oceníte hygienický filter, ktorý vyfukuje čistejší vzduch pri vysávaní.

alebo aj verzia  Bosch BWD 41740


Top 8

Thomas Bravo 20 – od 214,23 €

THOMAS-BRAVO-20.-top

Vysávač tepovač určený na suché aj mokré upratovanie, s plastovou nádobou, 3,6 l nádobou na čistiaci roztok. Vhodné riešenie pre kancelárie, úrady, školy, škôlky, hotely, penzióny, firmy atď. Prístroj je určený na pravidelné no nie každodenné celodenné využitie v režime tepovania.


Top 9

VAX 7151 Multifunction – od 314,00 €

VAX-WETDRY-7151-MULTIFUNCTION.-top

VAX Wet&Dry 7151 Multifunction povýsava a umyje podlahy , vyčistí koberce alebo čalúnenie a odstráni všetky alergény. Je určený na čistenie a vysávanie plôch stredného rozsahu (domácnosti, menšie hotely či kancelárske priestory).


Top 10

VAX Wet&Dry 6151SX – od 249,00 €

VAX-WETDRY-6151SX-top

VAX Wet&Dry 6151SX povýsava a umyje podlahy , vyčistí koberce alebo čalúnenie a odstráni všetky alergény. Je určený na vysokokvalitné čistenie a vysávanie stredne veľkých priestorov (domácnosti, menšie hotely, kancelárske priestory). Vďaka technológii vaxingu zaručuje kvalitu, hygienu a hospodárnosť prevádzky pri nízkych nákladoch.


Top 11

Bissell Crosswave – od 289,00 €

bissel-crosssave-top17132-top

Bissell 17132 CrossWave – tento tyčový vysávač s tepovačom dokáže nielen povysávať či vytepovať hladké koberce ale aj umyje či  povytiera podlahy. Koberce s vysokým vlasom však nie sú vhodné, pretože sa môžu zachytiť v rotujúcej kefe.  Má nádobu na čistú vodu s objemom 0,82 l a nádobu na nečistoty s objemom 0,48 l.  Váha tohto vysávača je len 4,9 kg. , výkon 560 W


Top 12

Bissell HydroClean Proheat Complete od 408,70 € 

Bissell-HydroClean-Proheat-Complete-top

Multifunkčný bezvreckový vysávač Bissell Hydro Clean Proheat Complete je vynikajúcím nástrojom na odstránenie špiny, alergénov a baktérií z vašej domácnosti. Ide o systém na suché i mokré vysávanie, čistič tvrdých podláh a hĺbkový čistič kobercov alebo čalúnenia

 


Top 14

Thomas AQUA + Anti Allergy – od 229,00 €

THOMAS-AQUA-ANTI-ALLERGY.-top

Thomas Aqua + Anti Allergy je vysávač pre alergikov. Vysávač s vodným filtrom zabezpečí vysávanie s využitím novej technológie systému vodného filtra bez potreby filtračných vreciek a tiež vysávanie kvapalín na báze vody. Tento vysávač s vodným filtrom má vysokú účinnosť filtrácie na základe čoho získal nemecký certifikát pre alergikov. Široké využitie v domácnosti, menších ubytovacích zariadeniach a kanceláriách.


Top 15

Thomas Super 30 – od 215,00 €THOMAS-SUPER-30-S-top

Thomas Super 30 S je vhodný pre každodenné vysávanie a tepovanie domácností , kancelárií , úradov , škôl, hotelov, penziónov, firiem a apod. Vysávač – tepovač s 30 litrovou nádobou, funkciou mokrého čistenia, príslušenstvom na vysávanie a tepovanie .


Top 16

Thomas Aquafilter Prestige 20 S – od 269,10 €

THOMAS-PRESTIGE-20S-AQUAFILTER-TOP

Thomas Prestige 20S Aquafilter je viacúčelový vysávač , ktorý si poradí so všetkými druhmi podláh – dlažba, koberce, vinyl, plávajúca podlaha a ďalšie.  Hodí sa ako na suché, tak mokré vysávanie, a okrem toho zvládne šampónovanie – tepovanie.


Top 17

Thomas Boxer – od 253,42 €

THOMAS-BOXER-TOP

Thomas Boxer je vhodný na všetky typy podláh , vysaje suché nečistoty , prach ale i tekutinu , postará sa aj o hlbkové čistenie kobercov a čalúnenia.


Top 18

Thomas BRAVO 20 S Aquafilter – od 272,66 €

THOMAS-BRAVO-20S-AQUAFILTER-TOP

Thomas Bravo 20S Aquafilter je vhodný na všetky typy podláh dlažbu, koberce, vinyl, plávajúcu podlahu a ďalšie. Hodí sa ako na suché, tak mokré vysávanie, a okrem toho zvládne šampónovanie.


Top 19

VAX 6151SX Multifunction – od 249,00 €

VAX-WETDRY-6151SX-top-1.jpg

VAX Wet&Dry 6151SX povýsava a umyje podlahy , vyčistí koberce alebo čalúnenie a odstráni všetky alergény. Je určený na vysokokvalitné čistenie a vysávanie stredne veľkých priestorov (domácnosti, menšie hotely, kancelárske priestory)


Top 20

VAX Dual Power Pro Adv W85-PL-T-E – od 404,52 €

VAX-DUAL-POWER-W85-DP-B-E-TOP

VAX Dual Power Pro Adv W85-PL-T-E je kvalitný tyčový viaúčelový vysávač a čistič kobercov. Je ľahký, ľahko použiteľný a využíva duálny rotačná kefa spoločne s dvojicou nádob pre hlbšie a ľahšie čistenie.  Duálny rotačné kefy napomáhajú hĺbkovému čisteniu vlákien a obnovenie vlákien kobercov.


Top 21

Sprintus SE 7 – od 345,00 €

SPRINTUS-SE-7-TOP

Sprintus SE 7 je tepovač – extraktor na čistenie kobercov. Tneto čistiaci stroj s účinným systémom čistenia kobercov s nástrekom vody a použitím čistiacej chémie, jeden sací motor, dýza podlahová a dýza na čalúnenie.


Top 22

Profi 50 – od 392,00 €

PROFI-EUROPE-PROFI-50-TOP

Profi Europe Profi 50 je profesionálny čistiaci stroj a je určený na profesionálne čistenie – tepovanie kobercov, čalúneného nábytku a interiérov vozidiel.


Top 23

PROFI 50.1 – od 442,00 €

PROFI-EUROPE-PROFI-51-TOP.jpg

Profi 50.1 je profesionálny kobercový extraktor. Tepovač a vysávač na koberce a tepovanie sedačiek. Tepovač je vhodný na čistenie kobercov, tvrdých podláh, čalúnenia, tepovanie interiérov a sedadiel automobilov. Tepovací extraktor vhodný pre menšie a stredné plochy.