Thomas Perfect Air Allergy Pure

Vysávač pre alergikov Thomas Perfect Air Allergy Pure

Tento bezvreckový vysávač Thomas Perfect Air Alergy Pure od značky Thomas s objemom nádoby 1,8 l je ideálnou voľbou pre jednoduché čistenie domácnosti.

Zistiť aktuálnu cenu
– Vyberte si z ponuky obchodov – TU –

 

Thomas Perfect Air Allergy Pure
Vysávač pre alergikov Thomas Perfect Air Allergy Pure

Popis

Nový vysávač Thomas Perfect Air Alergy Pure je ideálny pre alergikov a poskytuje lepšiu kvalitu života pre ľudí s citlivosťou na prach, peľ atď. Tento vysávač používa vodu ako hlavný spôsob filtrácie jemného prachu a nečistôt. Nie sú tak potrebné žiadne vrecká a po vyprázdnení filtračného boxu Aqua Pure sa nevysype žiaden prach. Filtračný box Aqua s peľovým filtrom zaručuje 100% triedenie a je umývateľný.

Vďaka stálemu vysokému saciemu výkonu a elektronickému ovládaniu sacieho výkonu má tento vysávač prevádzkový dosah 11 m. Má tiež automatickú funkciu navíjania káblov a 360 ° otočné kolieska s jednoduchým pohonom, takže sa s ním veľmi dobre manipuluje.

Dýchajte dokonalú sviežosť!

Hľadáte vhodný vysávač pre alergikov? Nechajte sa inšpirovať novinkou, ktorá vás čaká s čerstvým vzduchom, ktorý preniká celou domácnosťou! Viacúčelový vysávač Thomas Perfect Air Allergy Pure v príjemnom modro-bielom prevedení zlepšuje život pre všetkých ľudí, ktorí sú citliví na prach, peľ a iné alergény. Ponúka najmodernejšiu technológiu vysávania bez vysávania a unikátny systém zachytávania všetkej nečistoty vo vode, čím zaisťuje perfektné podnebie ako čerstvý jarný dážď.


Skvelá voľba pre alergikov

Nová vysávač Thomas Perfect Air Allergy Pure, s vysokou nemeckou zárukou kvality, je ideálny pre každého, kto by chcel vytvoriť príjemné prostredie pre ľudí, ktorí sú citliví na bežné alergény vo vzduchu. Či už potrebujete zlikvidovať peľ, prach, roztoče alebo zvieracie chlpy, pomocou tohto modelu pocítite 100% zlepšenie pri prvom dychu. Okrem toho patrí k najmenším vysávačom vybaveným filtráciou vody a manipuláciou s ním bude veľmi jednoduché.

Prelomová technológia

Jedinečnosť vysávača je založená na najmodernejšej vysávačovej technológii bez vákua s konštantnou silou a osviežujúcim filtračným systémom. Práve vysávače s vodným filtrom predstavujú najúčinnejší spôsob starostlivosti o vašu domácnosť. Na rozdiel od klasického odsávania cyklónu, keď sa v zásobníku zachytáva prach, ponúka Thomas Perfect Air Alergia rozhodujúcu výhodu. Všetky alergény sú zachytené vo vode a potom sa jednoducho vyliali. Nečinia to počas vyprázdňovania kontajnerov alebo vreciek vo vzduchu, čo je najväčšia hrozba pre alergikov. Doprajte si dýchanie a rozhodnite sa o zdravom prostredí vášho domova!

Rozhodujúcou výhodou

Vysoká spotreba energie 1600 W zaručuje dokonalé čistenie. Aj keď používa vodu, neznižuje sací výkon. Riadi každú nečistotu, vrátane kvapalín a nečistôt, vďaka BYPASS-POWER. Je vybavená nádržou na vodu o objeme 1,8 litra. Vyčerpaný znečistený vzduch sa v ejektora navlhčí vodou a potom sa zachyti vo vode v filtračnej nádobe AQUA-PURE. Znečistená voda je dostatočná na vylievanie, čo znamená, že alergény sa nikdy nedostanú späť do vzduchu!

Záruka čistoty

Ďalšou prednosťou je dôkladná výbava filtračných systémov pre mimoriadnu efektívnosť čistého vzduchu práve pre citlivé alergikov. Mimo vodný filter má vysávač tiež filter HEPA 13 bez sklených vlákien a dva filtre na pele, čo zaisťuje zníženie alergénov na minimum. Vzhľadom k svojim mimoriadnym vlastnostiam je vysávač doporučovaný renomovanými nemeckými a britskými alergologickým spoločnosťami a stane sa vynikajúcou voľbou aj pre vás.

Komfortná výbava

K dispozícii máte elektronickú reguláciu intenzity vysávania, ktorú ľahko nastavíte silu sania podľa momentálnych potrieb. Extra dlhá teleskopická tryska vyrobená z nehrdzavejúcej ocele je vybavená rohovou ochranou. Komfortné sacie hadice s pohodlným uchopením slúžia na pohodlné čistenie. Samozrejmosťou je automatické navíjanie káblov a dvojitá parkovacia poloha. Súčasťou príslušenstva je aj prepínateľná hubica na koberce, hubica na čalúnenie a kefka na nábytok s otočným kĺbom.

Nový vysávač pre alergikov

Vysávače bez konvenčných vreciek sú prospešné pre zdravie. Ak je vzduch v miestnosti čistý, alergie môžu konečne voľne dýchať. Nový vysávač pre alergikov od spoločnosti THOMAS, perfect air allergy pure, rozhodujúcim spôsobom vylepšuje klímu v domácnosti. Na rozdiel od súčasnej bezvreckové multifunkčné techniky, kedy sa prach zbiera v zásobníku a počas vyprázdňovania opäť uniká do vzduchu, ponúka vysávač s vodným filtrom alergikom rozhodujúce výhody: Prach, alergény, pele a roztoče sa zachytí vo vode a jednoducho vylejú. Cíťte 100% čerstvý vzduch.

Najmodernejšia technológia

Najmodernejšia vysávačová technológia bez vákua s konštantným nasávacím výkonom pri každom vysávaní a osvieženie iným filtračným systémom. Vysávače s vodným filtrom predstavujú nový zdravý spôsob starostlivosti o domácnosť. Dokonalá aerosólová alergia značky THOMAS má ešte viac výhod:

Výhody vysávača

Filtračná miska AQUA-PURE s peľovým filtrom
Prach, alergény, peľ, roztoče a chlpy zvierat sú zachytené vo vode
HEPA filter 13
Mikrofiltr na výstupe
Max. 1600 wattov
Bezproblémová drenáž tekutín a nečistôt pomocou BYPASS-POWER
Elektronické ovládanie vákua na prístroji
Akčný rádius 11 m
Sieťový kábel dlhý 8 m
Automatické navíjanie kábla
360 ° ovládacie kolesá Easy-Drive
2 možnosti parkovania
Vyrobené v Nemecku

Vysávač pre alergikov s nádobou a filtrom AQUA-PURE

Nahradenie vaku vysávača alebo vyprázdnenie zásobníka cyklónového vysávača je veľkým zdrojom nebezpečenstva pre alergikov. Spoločnosť THOMAS vyvinula vysávač s alergiou, ktorý zachytáva prach, alergény, peľ a roztoče v jednom litri vody z vodovodu. Vyčerpaný znečistený vzduch sa v ejektora navlhčí vodou a potom sa zachyti vo vode v filtračnej nádobe AQUA-PURE.

Všetka špinavá voda sa jednoducho naleje po vysávaní. To znamená, že alergény sa už nemôžu vrátiť do vzduchu v miestnosti. Nový perfektný vzduchový vysávač THOMAS ešte viac: Tichý zvlhčený vzduch osviežuje aj vzduch v miestnosti – ako v letnom daždi.
Ten, kto saje takýmto spôsobom, dýcha 100% čerstvý vzduch a cíti lepšie jednoducho. Perfect – vysávač pre alergikov.

Pečať DHA hovorí samo za seba

Nová vysávač THOMAS Alergy využíva vodu, pričom znižuje sací výkon. Mimoriadne účinné a príjemné pre citlivých alergikov je to, že majú okrem filtra vody aj filter HEPA 13 a dva peľové filtre.

Obsah alergénov vo vzduchu je obmedzený na minimum. Pre DHA (Nemecká asociácia alergií) je dobrý dôvod, prečo odporúčame perfektnú aerosolovú alergiu THOMAS.

Technické / používateľské parametre

Napätie: 230 V
Poistky: 16 A
Výkon motora 1400/1600 W IEC / max.
Maximálne vákuum 280 mbar
Hlasitosť zásobníka: približne 1,8 l
Mokrý vysávací systém
Prívod vody: približne 1,8 l
Vstupný kábel: 8 m
Akčný rádius: 11 m

Vybavenie

Systém hadice / hadice
Základné príslušenstvo 32 mm
Sacia hadica s komfortnou rukoväťou
Extra dlhá teleskopická sacia trubica z nehrdzavejúcej ocele s rohovou ochranou
Parkovacia poloha, dvojité
Automatické navíjanie kábla
Elektronické ovládanie vysávača na vypínači zariadenia
Trieda ECO
Soft-Touch prepínač funkcií
Odnímateľná odnímateľná tryska na koberce
Podložka na čalúnenie
Štetec na nábytok
Výtoková hubica 220 mm

Systém filtrov pre suché vysávanie

Nádoba filtrov AQUA-PURE s peľovým filtrom
HEPA 13 filter bez sklenených vlákien
Mikrofiltr na výstupe

Ďalšie parametre

Spotreba energie vysávača 1600W
Typ filtrácie bez vrecka, vodná filtrácia
Typ podlahy
Elektrická zásuvka Nie
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 31,8 cm
Výška výrobku 29,4 cm
Hĺbka produktu 46,7 cm
Hmotnosť produktu: 7,0 kg

Rozmery balenia

Šírka balenia 39,5 cm
Výška balenia 44,0 cm
Hĺbka balenia 54,0 cm
Hmotnosť balenia 10,2 kg

Recenzie zákazníkov

Plusy

vysávanie do vody aj vrecka
nepráši
tichý
výkonný
s dobrým príslušenstvom
jednosuché umývanie nádobky so špinavou vodou
nie je potrebné vymieňať sáčky
hlučnosť štandartná
vysávanie veľmi dobré
manipulácia s vysávačom ľahká
dlhá šnúra
vynikajúci pomer kvalita cena
ideálny na domáce vysávanie

Mínusy

žiadne

Názory

Vyčistenie vysávača po vysávaní nezaberie veľa času. Neskladujem doma povysávaný prach nakoľko všetko sa vyleje a nádržka zostane prázdna. Obrovský výhoda oproti vreckovým vysávačom.

Vysoký sací výkon, voda zachycuje všetko, len vyčistí čistý vzduch. Cena je vyššia, ale kvalita sa platí. Pre tých, ktorí chcú kvalitný stroj, môžem ich len odporučiť.

Hodnotenie – Amazon 

Na Amazone dostal hodnotenie 3,6 z 5 hviezdičiek

Video

Dalšie videá na Youtube 

 Firma Thomas 

 Dalšie tepovače od firmy Thomas 

 

Zistiť aktuálnu cenu

– Thomas Perfect Air Allergy Pure –

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Anti-Spam Quiz:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.