VAX Dual Power Pro Adv W85-PL-T-E

Vysávač a čistič kobercov VAX Dual Power Pro Adv W85-PL-T-E

VAX Dual Power Pro Adv W85-PL-T-E je kvalitný tyčový viaúčelový vysávač a čistič kobercov. Je ľahký, ľahko použiteľný a využíva duálny rotačná kefa spoločne s dvojicou nádob pre hlbšie a ľahšie čistenie.  Duálny rotačné kefy napomáhajú hĺbkovému čisteniu vlákien a obnovenie vlákien kobercov.

 

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

VAX Dual Power Pro Adv W85-PL-T-E
Vysávač a čistič kobercov VAX Dual Power Pro Adv W85-PL-T-E

Popis

Všetko o produkte

tyčový vysávač • mokré vysávanie • 4,5l nádržka na čistú vodu a 3,9 l nádržka na špinavú vodu • výkon: 1 200 W • akčný rádius: 12 m • umývateľný filter • šírka čistenej plochy 33 cm • dvojitá rotačná kefa • pojazdné kolieska

W85-PL-T-E Dual Power Pre Adv, čierno-zelená

Spoločnosť Vax na tomto modeli ukazuje, čo všetko sa dá dokázať s „obyčajným“ vysávačom. Tento prístroj je totiž doslova nabitý modernými technológiami, vďaka ktorým budú vaše koberce po vyčistení ako nové. Vysávač v sebe spája to najlepšie zo „suchého“ aj „mokrého“ spôsobu čistenia, čo znamená, že dôjde k odstráneniu nielen mechanických nečistôt, ako je prach či smeti, ale aj látok nasiaknutých vo vláknach koberca. Môže ísť napríklad o vyliate pitie, mastnotu a podobne.

Dokonale čistý koberec

Denne vysávate a napriek tomu sú vaše koberce zájdené? Ani každodenné vysávanie bežným vysávačom neodstráni všetky nečistoty, ktorým sú koberce dennodenne vystavené. Prach, roztoče, peľ, zvieracia srsť, to všetko zostáva hlboko pod povrchom. Ani ručné tepovanie kobercom príliš nepomôže, najmä ak majú bohatý vlas. Časom vaše koberce zošednú a stratí sa ich úžasný vzhľad, pre ktorý ste si ich vybrali. Existuje však spôsob, ako rýchlo a ľahko navrátiť vašim kobercom ich pôvodný vzhľad. Unikátny čistič kobercov VAX Dual Power W85-DP-B-E vyčistí vaše koberce do hĺbky a odstráni tak nečistoty, na ktoré je vysávač krátky.

Mokré čistenie

Úspešnosť čističa kobercov VAX Dual Power tkvie v jedinečnej technológii mokrého čistenia. Tekutina prenikne medzi jednotlivé vlákna a odstráni tak aj hlboko zašliapanú špinu. Následne čistič koberec vysuší a zanechá ho nielen čistý, ale aj nadýchaný. Váš koberec tak bude vyzerať skoro ako nový. Za úspechom čističa VAX Dual Power stojí dvojica rotačných kief, ktorá odstráni aj hlboko usadené nečistoty. Technológia dvoch nádrží Twin tank zaisťuje, že sa nezmieša čistá a špinavá voda. Tým je zaručený perfektný výsledok. Navyše je vďaka tomu veľmi jednoduchá i obsluha čističa VAX Dual Power. Do hornej nádrže s objemom 2,7 l nalejete čistú vodu a pridáte do nej čistiaci roztok. Potom čistič spustíte. Špinavá tekutina je následne nasatá do spodnej nádrže s objemom 1,5 l. Koberec zostáva len ľahko vlhký a následne rýchlo vysychá.

Šikovný dizajn

Podobné prístroje bývajú často veľké a ťažkopádne. Ich obsluha tak býva náročná a nemotorná. To však nie je prípad čističa kobercov VAX Dual Power, ten totiž váži len 5,8 kg, ľahko ho tak vynesiete aj do schodov. Prívodná šnúra s dĺžkou 8 m vám potom zaručuje veľký dosah bez nutnosti prepájať prístroj do inej zásuvky. Po skončení používania ho jednoducho zaparkujete vo zvislej polohe. Nemožno nespomenúť ani atraktívny vzhľad čističa VAX Dual Power. Súčasťou balenia je aj fľaša špeciálneho čistiaceho prostriedku na koberce Ultra VAX s objemom 250 ml.

Efektívne čistenie

Pre dosiahnutie maximálnych výsledkov bola sacia hubica vysávača osadená odolnou rotačnou kefou, ktorá dokáže odstrániť aj tie najhlbšie zapadnuté smietky. Kefa tiež zároveň rozhŕňa vlákna koberca, takže sa k nim oveľa lepšie dostane voda s čistiacim prostriedkom. Tá je následne odsatá pomocou silného 1 200W elektromotora do odpadovej nádržky so štedrým objemom 3,9 l.

Priestranný je aj zásobník na čistú vodu s prostriedkom – pojme až 4,5 l. Tieto hodnoty sú v spojení s 12m akčným rádiom zárukou toho, že sa vysávanie zaobíde bez zbytočného prerušovania z dôvodu doplňovanie tekutiny či prepojovanie do inej zásuvky.

Jednoduché ovládanie

V spodnej časti vysávača si možno všimnúť dvojicu veľkých pojazdných koliesok, ktoré umožňujú precíznu manipuláciu s vysávačom bez nutnosti vynaloženia väčšej fyzickej námahy. Vysávač je tak vhodný napríklad aj pre seniorov a používať ho iste zvládnu aj deti.

Základné parametre

Maximálny príkon 1 200 W
Dľžka kábla 9 m
Akční rádius 12 m
Objem vrecka/nádoby 4,5 l
Funkcie
Vodná filtrácia Áno
Vysávanie tekutín Áno
Výbava
Druh filteru umývateľný
Teleskpická trubica Nie
Ostatné parametre
Farba šedo-zelená
Popis Čistič koberců,TwinTank technologie – dvě oddělené nádoby na čistou a špinavou vodu o objemech 4,5l a 3,9l
Šírka 38 cm
Výška 111 cm
Hĺbka 39 cm
Hmotnosť 10,5 kg
Výrobce VAX

Dalšie informácie

Chcete koberce zářící čistotou, bez roztočů, špíny a prachu, kterým jsou denně vystaveny? Chcete je vyčistit hravě, lehce, rychle a skutečně kvalitně? Zapomeňte na klasické vysavače, které vysávají prach jenom z povrchu! Vsaďte na kvalitní Čistič koberců VAX Dual Power. Síla vody ve spojení s nejvyspělejšími technologiemi vám zaručí skutečně čistý pocit z vašich koberů.

A profesionálem čistič koberců VAX Dual Power skutečně je! S příkonem 1200W a 4,6 m dlouhým nástavcem na ruční čistění vsadíte na skutečného odborníka ve svém oboru! Šířka čištění, které za vás odvede dokonale, je 33 cm. Manévrovat kolem nábytku bude díky technologii Steerable pro něj úplnou hračkou! A že se dostane skutečně všude, to za něj zaručí až 9 m kabel!

Vždy zaručeně čistí čistou vodou a to díky technologii TwinTank, která v čističi koberců VAX Dual Power spojuje dvě nádoby – jednu na čistou (v objemu 4,5 l) a druhou na špinavou vodu (3,9 l) ! Nejvyspělejší čistící systém ve spojení s technologiemi DualTECH, DualV a SpinScrub odvede všechnu práci za vás!

Každý ocenění profesionální čistič koberců VAX Dual Power i díky vylepšením, které vám nabízí: hmotnost 10,5 kg, díky které lehce zvládnete přemístit tento čistič kamkoliv potřebujete! Díky rotačnímu kartáči na skutečně odolnou špínu lehce a rychle zapomenete na drhnutí odolných skvrn. Omyvatelný filtr je samozřejmostí. K tomu připočtěte 2×250 ml originálního detergentu na koberce VAX a 1 ochranný detergent proti skvrnám VAX! Dokonalý a luxusní design provedení v šedo-zelené barvě potěší duši každého estéta!

Čistič koberců

příkon 1200W
TwinTank technologie – dvě oddělené nádoby na čistou a špinavou vodu o objemech 4,5l a 3,9l
DualTECH a DualV technologie – ve spojení s technologií SpinScrub vytváří nejvyspělejší čistící systém
4,6m dlouhý nástavec na ruční čištění
omyvatelný filtr
rotační kartáč
šířka čištění 33cm
Steerable technologie – snadná manévrovatelnost kolem nábytku
hmotnost 10,5kg
délka kabelu 9m
příslušenství: 2x250ml originálního detergentu na koberce VAX + 1x ochranný detergent proti skvrnám VAX
barva: šedo-zelená

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Zdroj energie sieťový 230V
Ručné a tyčový vysávač 2v1 Nie
Typ filtrácie vodná filtrácia
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 38.0 cm
Výška výrobku 111.0 cm
Hĺbka výrobku 39.0 cm
Hmotnosť výrobku 10.5 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 34.0 cm
Výška balenia 52.5 cm
Hĺbka balenia 73.5 cm
Váha balenia 12.3 kg

Video

dalšie videá na Youtube

 pozrite si články o tepovačoch Vax

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Anti-Spam Quiz:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.