VAX Dual Power W85-DP-B-E

Čistič kobercov VAX Dual Power W85-DP-B-E

VAX Dual Power W85-DP-B-E je tyčový vysávač určený hlavne čistenie kobercov.

 

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

VAX Dual Power W85-DP-B-E
Čistič kobercov VAX Dual Power W85-DP-B-E

Popis

tyčový vysávač • mokré vysávanie • 2,7l nádržka na čistú vodu a 1,5l nádržka na špinavú vodu • držiak na stenu • výkon: 800 W • akčný rádius: 11 m • umývateľný filter • šírka čistenej plochy: 30 cm • dvojitá rotačná kefa • pojazdné kolieska

Vax Dual Power, čierno-oranžová

Klasické vysávanie zbaví koberce iba povrchového prachu a smietok, ale nečistoty zachytené medzi vláknami zostávajú spravidla nevysaté. V tomto prostredí sa potom ľahšie držia baktérie, roztoče a rozličné alergény, ktoré môžu zhoršovať kvalitu ovzdušia vo vašej domácnosti a dráždiť vás. Ak nechcete za hĺbkové čistenie kobercov platiť veľa peňazí špecializovaným firmám, môžete si zaobstarať tento výkonný vysávač od spoločnosti Vax, s ktorého pomocou vyčistíte takmer akúkoľvek nečistotu priebehu niekoľkých okamihov. Vysávač pracuje s princípom mokrého vysávania, ktorý je doplnený o dvojicu efektívnych rotačných kief. Nečistoty sú tak odstránené nielen mechanicky, ale čistiaci prostriedok obsiahnutý vo vode sa postará aj o „vypranie“ samotných vlákien koberca.

Inovatívne riešenia

Hoci sa jedná o relatívne kompaktný prístroj, výrobcom sa podarilo do neho zabudovať hneď dvojicu nádrží. Väčšia 2,7l je určená na vodu s čistiacim prostriedkom, zatiaľ čo menšia 1,5l na vodu už vysatú a špinavú. Zdanlivý nepomer medzi objemami je spôsobený jednoducho tým, že určitá časť vody zostane v koberci, odkiaľ sa v priebehu niekoľkých chvíľ odparí.

Vďaka tomuto riešeniu môžete nerušene vysávať, pretože objem oboch nádržiek je viac ako dostatočný aj pre pomerne rozľahlé priestory. Báť sa nemusíte ani toho, že by vysávanie bolo akokoľvek zdĺhavé – 800W elektromotor si s pohonom vysávača poradí hravo.

Jednoduché ovládanie

Vysávač váži iba 8,5 kg, čo je aj po pripočítaní vody stále veľmi príjemná hmotnosť. Vďaka veľkým pojazdovým kolieskam je vysávač navyše ľahko ovládateľný a jeho používanie nie je nijako fyzicky náročné. Kábel meria osem metrov a celkovo prístroj poskytuje 11m akčný rádius, čo je hodnota dostatočná pre väčšinu izieb.

Základné parametre

Maximálny príkon 800 W
Dľžka kábla 8 m
Akční rádius 11 m
Objem vrecka/nádoby 2,7 l

Funkcie

Vodná filtrácia Áno
Vysávanie tekutín Áno

Výbava

Druh filteru umývateľný
Teleskpická trubica Nie

Ostatné parametre

Farba šedo-oranžová
Popis Čistič koberců,TwinTank technologie – dvě oddělené nádoby na čistou a špinavou vodu o objemech 2,7l a 1,5l

Šírka 33 cm
Výška 111 cm
Hĺbka 30 cm
Hmotnosť 5,8 kg
Výrobce VAX

Test – Recenzia

Recenzie zákazníkov

Plusy

lahký
jednoduchá manipulácia
nezaberie veľa miesta

Mínusy

chýba otvor pre jednoduché vyliatie špinavej vody ktorý je popisaný v návode
hlučnosť

Názory

Celkom som s VAX Dual Power spokojný ako keby som to mal tepovať ručne.
Dobrá obsluha,dobre vyčistí koberce.
Nezanecháva mokrý koberec ale iba mierne vlhký.
Trochu malá nádoba na špinavú vodu,rýchlo sa naplní.
Píšu ako parný čistič ale ale paru to vôbec nevytvára.

Malý byt, malé děti, potřeba častějšího praní třeba jen kousku koberce. Doposud jsme drhli ručně, chtěli jsme něco, co rovnou špinavou vodu odsaje. Něco, co nebudeme pracně sestavovat a pak rozebírat, co zabere málo místa a nebude vážit tunu a můžeme čistit, kdy se nám zachce.
Tento výrobek tohle přesně splňuje. Vyčistí dobře, koberec je po odsátí vody dost vlhký. Ale za pár hodin při otevřeném okně ok. Nelze použít na čalounění, nedělá páru, nelze s ním normálně vysávat. Nenahradí vyčištění drahým strojem, kde odsátí vody je lepší. To po něm ale ani nikdo nechce:-)
Výrobek splnil naše očekávání za dobrou cenu.

Umí to pouze šamponovat koberce a nikoliv už sedačku či tvrdou podlahu. Není uzpůsoben k připojení dalšího příslušenství

Video

Video 2

Video 3

Video 4

Video 5

dalšie časti  alebo vide nájdete na Youtube

 pozrite si dalšie články o tepovačoch Vax

 

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Anti-Spam Quiz:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.