VAX Wet&Dry 7151 Multifunction

Vysávač a tepovač VAX Wet&Dry 7151 Multifunction

VAX Wet&Dry 7151 Multifunction povýsava a umyje podlahy , vyčistí koberce alebo čalúnenie a odstráni všetky alergény. Je určený na čistenie a vysávanie plôch stredného rozsahu (domácnosti, menšie hotely či kancelárske priestory).

 

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

 VAX Wet&Dry 7151 Multifunction
Vysávač a tepovač VAX Wet&Dry 7151 Multifunction

Popis

Britské vysávače Vax sú známe predovšetkým pre svoju vysokú kvalitu, pokročilé funkcie a širokú ponuku príslušenstva. Všetky tieto prednosti sú obsiahnuté v tomto multifunkčnom modeli, ktorý je vhodný nielen do domácnosti, ale napríklad aj do menších kancelárií, hotelov či obchodov.

Vysávač používa kontajnerovú konštrukciu, čo znamená, že je celé telo vrátane motora a všetkých nádob umiestnených na parádnom podvozku s kolieskami, takže nemusíte k transportu vynakladať zbytočne veľkej sily. Desaťmetrový kábel, predĺžená flexibilné hadice a teleskopická trubica sú potom príčinou, prečo vysávač poskytuje nevídane obrovský akčný rádius 13 m, vďaka ktorému bez ťažkostí pokryjete aj veľkú miestnosť

Pomocník, ktorý vyčistí celú domácnosť

Hľadáte viacúčelový vysávač, s ktorým nielen dôkladne povysávate podlahy, ale aj vyčistíte koberce či čalúnenie, umyjete podlahy a odstránite všetky alergény? Zoznámte sa s VAX Wet&Dry 7151 Multifunction! Toto multifunkčný vysávač sa môže pochváliť najdokonalejším umývacím systémom na svete. Vďaka svojim vlastnostiam a funkciám mnohonásobne prevyšuje upratovanie domácnosti bežnými vysávačmi.

Spĺňa najnáročnejšie požiadavky

Tento prístroj splňa najnáročnejšie požiadavky na vysávač. Je určený na čistenie a vysávanie plôch stredného rozsahu (domácnosti, menšie hotely či kancelárske priestory). Vysávač je vybavený dvoma svetovo patentovanými technológiami – Vaxing a SpinScrubing, ktoré zaručia nielen 100% hygienickosť, ale aj ekonomickosť prevádzky, hoci sací výkon je takmer neuveriteľný.

Máte alergie alebo malé deti doma?

Takže to je dokonalá základňa čistoty. Vaxing a SpinScrubing vás okamžite zbavia prachu, vlasov domácich zvierat, hrubých škvŕn a špiny, ale aj rôznych alergénov, vrátane prachových roztočov, ktoré sú prakticky nenapraviteľné! Silná vzduchová turbína vyvíja vákuum s kapacitou 25 kilogramov a vytvára obrovský obrat, ktorý dokonca dokáže spracovať pór alebo výpary plesní.

Najlepší výsledok bez námahy

Princíp čistenia pomocou vaxingu spočíva v turbulentnom prúdeniu rozvíreného penového roztoku medzi vláknami povrchu a v následnom až 93% vysúšaním. Za 40 minút budú koberce suché, voňavé a žiariace čistotou. Pätica jemných rotujúcich kartáčov umiestnených v špeciálnej vaxovací hlave rýchlo a dôkladne čistí, oživí kobercové vlákno a vďaka hĺbkovému tunelovému odsávaniu zároveň aj suší.

HEPA filter sa postará o zvyšok

VAX Wet a Dry 7151 je vybavený masívnym filtrom HEPA vyvinutým spoločnosťou NASA. Môže filtrovať vzduchom prenášané vírusy, dokonca aj tie najjemnejšie prachové častice a dymové a smogové častice. To znamená, že nebudete musieť čistiť prach tak často. HEPA filter uvoľňuje od každých 10 000 častíc veľkosti 0 mikrónov len 3 častice. Jeho účinnosť dosahuje teda 99,97%. Budete dýchať pekne.

Prvotriedna výbava pre každú špinu

K dispozícii sú štyri vysávače pre rôzne typy podlahových a podlahových umývania. Okrem toho nájdete rotujúcu trysku pre čalúnenie, otvor na čistenie chladiča, dve predĺženia na čistenie čalúnenia, matrace a interiéry automobilov, antistatický odsávač prachu pre odstránenie najjemnejšieho prachu, napríklad na žalúzie, 3-metrovú sacie hadicu, ml čistiaceho prostriedku VAX.

Všetko o produkte

viacúčelový vysávač • príkon: 1 500 W • deväť výmenných hlavíc • teleskopická násada • dĺžka kábla: 10 m • 4l nádoba na vodu • kapacita nádoby na smeti až 10 kg/8 l • masívny filtračný systém • predĺžená flexibilná trubica

Vax 7151 Spinscrub Multifunction, čierna

Bohaté príslušenstvo

K vysávaču získate v balení širokú paletu príslušenstva, z ktorého najviac zaujímavé sú pravdepodobne rozličné výmenné hlavice. K dispozícii máte nasledujúce možnosti:

SpinCrub hlavica s päticou rotačných kief
Kobercová hlavica PowerBrush pre vysávanie chlpov, vlasov a podobných nečistôt z útrob koberca
Automop pre čistenie a následné vysúšanie pevných podláh
Kombinovaná hlavica pre vysávanie kobercov aj tvrdých podláh
Rotačná hubica na čalúnenie TurboTool
Štrbinový nástavec pre zle prístupné miesta, ako sú napríklad rebrá radiátora, medzery medzi nábytkom a podobne
Nástavec na čalúnenie
Malá verzia prvej hlavice pre hĺbkové čistenie a vysúšanie čalúnenia, matracov a interiérov áut
Antistatický prachový nástavec na odstránenie i toho najjemnejšieho prachu

Brutálny výkon

Vysávač je poháňaný 1 500W elektromotorom s neobyčajnou efektivitou, ktorý dokáže vďaka použitiu moderných technológií vyprodukovať podtlak neuveriteľných 26 kg. To je pravdepodobne viac výkonu, než budete kedy potrebovať aj na tie najhoršie nečistoty, ale nikdy neškodí mať nejaké to povestné „eso v rukáve“ pre prípad, že narazíte na naozaj veľa odolnú špinu.

Masívny HEPA filter

Pre odstránenie prachových častíc a iných mikroskopických nečistôt slúži pokročilý HEPA filter, ktorý v tomto modeli vďaka svojmu masívnemu prevedeniu zachytí až 99,97% všetkých zmieňovaných alergénov.

Veľkokapacitné sáčky

K prístroju obdržíte dvojicu veľkokapacitných vrecúšok, ktoré dokážu pojať až 11 litrov nečistôt. To je hodnota, ktorá zabezpečuje dlhé a ničím nerušené vysávanie s veľmi dlhou dobou bez nutnosti výmeny vrecka.

Sekundárne filtre

Okrem už spomínaného HEPA filtru obsahuje filtračný systém ešte dvojicu sekundárnych filtrov, konkrétne filter motorový a filter výfukový. Vzduch vyfukovaný vysávačom je tak naozaj takmer dokonale čistý a prispieva k hypoalergénnemu prostrediu.

Základné parametre

Maximálny príkon 1 500 W
Dľžka kábla 10 m
Akční rádius 13 m
Objem vrecka/nádoby 4 l

Funkcie

Vodná filtrácia Áno
Regulácia ťahu Áno
Vysávanie tekutín Áno

Výbava

Materiál trubice Kov
Teleskpická trubica Áno
Štrbinová hubica Áno
Hubica na čalúnenie Áno
Hubica na tvrdé podlahy Áno
Turbo/elektrický kefa Áno

Ostatné parametre

Farba štěrbinový nástavec
Štandardne dodávané príslušenstvo kombinační kartáč
Šírka 40 cm
Výška 56 cm
Hĺbka 40 cm
Hmotnosť 8,1 kg
Výrobce VAX

Video

viac videí na Youtube

 dalšie články – Vax 

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Anti-Spam Quiz:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.