Vysávač s tepovačom

Vysávač s tepovačom je kombináciou troch funkcií v jednom stroji . Môžete ho použiť pri vysatí vody , prachu či špiny , alebo na vyčistenie koberca či sedačky.

Na našej stránke sme pre vás pripravili,  tie najlepšie vysáváče s tepovačom podľa recenzií zákazníkov. Rebríček TOP-5. Ak však chcete si pozrieť viac vysávačov s tepovačom , tak si pozrite tieto stránky do 200 eur , od 200 do 500 eur a nad 500 eur. 

Väčšina tepovačov má aj možnosť vysávania. Treba si to , ale všímat  v popise produktu. 

 

Jeho využitie

Vysávač s tepovačom je použiť na rozličné povrchy ako napr. kobercové podlahy , tvrdé podlahy, ako sú dlaždice, parkety a laminát , schody , terasy alebo balkóny , vyčistiť vankúše a matrace , sedacie súpravy , čalúnený nábytok , ale aj poťahy či sedačky v aute a pod.

Tieto stroje fungujú na princípu vysávania a tepovania. Pri tepovaní fungujú na princípe extrakcie a teda nástreku roztoku do čisteného materiálu a jeho následné odsanie. Pri tepovaní dochádza k hĺbkovému čisteniu tkanín ako aj zbavovania tkanín nežiaducich pachov.

 

Vysávač s tepovačom - Zelmer
Vysávač s tepovačom – Zelmer

 

Nie sú zložité na obsluhu a sú cenovo dostupné. Najlacnejšie vysávače s tepovačom je možné kúpiť do 200 eur.

Takýto vysávač s tepovačom má množstvo výhod. Nemusíte mať jeden stroj na vysávanie a druhý na tepovanie. Stačí vám len jeden.

Dokážete umývať vysávať , tepovať v jednom kroku. Ušetríte aj čas ručnému umývaniu a vysávaniu prachu , ušetríte za vodu a elektrinu. Vdaka tomuto stroju budete flexibilný pre rôzne povrchy.

Na našom trhu nie je , až taký veľký výber týchto viaúčelových vysávačov . Zo známych značiek by sme spomenuli nemecké firmy Karcher a Thomas , ale aj menej znamy Lavor , Vax , Profi Europe , Soteco . Viacúčelové vysávače vyrába aj ETA , Bissell , Hoover , Hyundai či Zelmer.

 

Top vysávače s tepovačom - TOP 5

Tieto vysávače s tepovačom sú vhodné , skôr pre domáce účely. 

 

Kärcher SE 4001 – od 174,90 €

 

Kärcher SE 4001 je tepovač – extraktor a má rôzne využitie. Používa sa na čistenie kobercov, rohožiek, schodov s kobercovými povrchmi, čalúnenia, PVC, linolea, prírodného kameňa, keramickej dlažby, prestavby, alebo na čistenie auta

 

Zelmer ZVC 762 ST – od 181,48 €

 

Zelmer ZVC 762 ST je multifunkčný vysávač v modernom štýle s množstvom praktických funkcií. Je určený pre mokré a suché vysávanie, čistenie kobercov a čalúnenia a zber vody.

 

Kärcher SE 4002 – od 246,90 €

 

Kärcher SE 4002 vysávač na suché hmoty, tepovač – extraktor na báze mokro-suchého vysávača dosahuje veľmi dobré výsledky čistenia na textilných a tvrdých povrchoch, ako je napr. PVC, linoleum, prírodný kameň, keramická dlažba. Pomocou tejto špeciálnej hubice je umožnené čistenie do hĺbky vláken a vzniknutým vákuom sú čistené plochy opäť použiteľné až o 50% rýchlejšie ako u konkurencie. Stroj je použiteľný aj ako mokro-suchý vysávač.

 

Kärcher SE 5.100 – od 269,90 €

 

Bezvreckový vysávač Kärcher SE 5.100 – výkonný extraktor pre hygienické základné čistenie kobercov a tvrdých podlahových krytín. Skvelý pomocník, ktorý zvládne vysávať mokré a suché nečistoty až do hĺbky vlákien. Obzvlášť dôkladne sa odstráni mastnota, špina a zápach.

 

Thomas Aqua+ Allergy & Family – od 349,00 €

 

Thomas Aqua + Allergy & family je je špeciálny viacúčelový vysávač určený pre alergikov a chovateľov domácich maznáčikov. Vysávač a tepovač, ktorý vyčistí vzduch, umyje dokonca aj parkety a vo vode bezpečne zachytí jemný prach, pele a roztoče.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Anti-Spam Quiz:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.