Zelmer Aquawelt

Viacúčelové vysávače Zelmer Aquawelt s možnosťou tepovania je možné na slovenskom trhu kúpiť viacero modelov. Každý eshop však ich označuje ináč , či už s názvom Aquawelt alebo bez tohto označenia. Aj keď sú to takmer rovnaké modely , pre istotu je potrebné sa pred kúpou informovať u predajcu.

Všetky dostupné modely Zelmer Aquawelt

Všetky potrebné informácie nájdete v eshopoch. Stačí kliknúť na vybraný odkaz 

 

Všetky modely Zelmer Aquawelt
Všetky modely Zelmer Aquawelt

 

Zelmer VC 7920.0 SP Aquawelt Plus

 

Zelmer VC 7920.0 SP Aquawelt Plus je nový dizajn obľúbeného viacúčelového vysávača – určený pre mokré a suché vysávanie a čistenie kobercov a čalúnenia, príkon 1700 W, prachový sáčok s objemom 2,5 l, nádoba na vodu s objemom 5 l, multifunkčné príslušenstvo – kovová teleskopická trubka, hadica flexi, 2 hubice pre šampónovanie, hubica pre zber vody, hubica na suché vysávanie sa separátorom malých predmetov, parketová hubica, schránka na nesené príslušenstvo, umývateľný HEPA filter


Hlučnost – 85 dB (A)
Príkon 1700 W
Čistý sací výkon so sáčkom/ s vodnou filtraciou – 250W/220W


Tento model se líší od VC 7920.0 ST tím, že nemá v príslušenstve turbohubicu VB1000.


Zelmer ZVC 762 ST

 

Vysávač Zelmer ZVC762ST môžete využívať na suché, ale aj mokré vysávanie kobercov, čalúnenia a zber vody. Vďaka tomu sa stane všestranným pomocníkom v každej domácnosti. Vysávač môžete používať s vreckom SAFBAG pri bežnom vysávaní alebo v bezvreckovom režime spolu s kontajnerom na vodu.

Vysávač je vybavený dvojitým filtračným systémom – vodným filtrom a umývateľným HEPA filtrom. Výkon motora vysávača je 1700 W, sací výkon si môžete regulovať podľa svojich potrieb


Bohatá výbava


Vysávač je vyhotovený v modernom dizajne a ponúka veľmi komfortné a jednoduché ovládanie. Príslušenstvom je bohatá výbava, ktorú si môžete uložiť do praktickej schránky:

Prepínateľná hubica so separátorom na malé predmety
Parketová hubica
Vzduchová hubica
Hubica pre zber vody
Veľká a malá hubica na čistenie kobercov
Set noseného príslušenstva
Teleskopická hubica
Umývateľný Hepa H10 filter
Prací prášok a neutralizér
Vlastnosti
Mutlifunkčný vysávač
Digitálne ovládanie Eco Power systém: nastavenie výkonu a úspory energie
Objem nádoby: 5 litrov
Dvojitý filtračný systém: vodný a Hepa filter
Základné vybavenie vo vnútri vysávača
Príkon : 1700W

 

Obsah balenia


Podlahový nástavec:
Hubica na čalúnenie:
Integrovaná úzka hubica:

 

Zelmer ZVC 762 SP

 

Zelmer Aquawelt Plus – multifunkčný vysávač v modernom štýle s množstvom praktických funkcií. Je určený na mokré a suché vysávanie, čistenie kobercov a čalúnení a zbieranie vody. Vysávač môže pracovať buď s vreckom SAFBAG alebo v bezvreckovom režime s nádobou na vodu. O čistotu výstupného vzduchu sa stará dvojitý filtračný systém – vodný filter a umývateľný HEPA filter. Vysávač je vybavený veľkým množstvom doplnkového príslušenstva, ako sú hubice na zbieranie vody, hubice na tepovanie, hubica na suché vysávanie so separátorom malých predmetov, schránka na nesené príslušenstvo. Vo výbave nájdete parketovú hubicu. príkon 1700 W prachový sáčok o objeme 2,5 l nádoba na vodu o objeme 5 l multifunkčné príslušenstvo kovová teleskopická trubica hadica flexi 2 hubice na šampónovanie hubica pre zber vody hubica na suché vysávanie so separátorom malých predmetov schránka na nesené príslušenstvo umývateľný HEPA filter

Technické parametre:

Príkon: 1 700 W
Rúrky: Teleskopické, kov
Mokré vysávanie: Áno
Šampónovanie: Áno
Hepa filter :Áno
Parketová hubica :Áno
Hubica na čalúnenie: Áno
Objem vrecka / nádoby: 2,5 l
Farba: Modrá

 

Zelmer ZVC 762 ZK

 

Funkcie a vybavenie Vysávača: Automaticky navíjací kábel, vodný filter, Tepovanie, možnosť vysávania kvapalín, Štrbinový nástavec, indikátor zaplnenia vrecka (nádobky)


Napájanie: Sieťové
Dĺžka prívodového káblu: 6 m
Príkon: 1500 W
Typ Vysávača: multifunkčná
Typ rury: Teleskopická
Model vrecka: SAFBAG (49.4020)
Objem vrecka/nádoby: 2500 ml
Filtery: EPA E10
Farba: Zelená
Šírka: 357 mm
Výška: 348 mm
Hĺbka: 492 mm
Váha: 8,5 kg

 

Zelmer ZVC 762 ZP

 

Aquawelt Plus je viacúčelový vysávač pre mokré a suché vysávanie s moderným dizajnom a mnohými ďalšími užitočnými funkciami ako je suché vysávanie, vysávanie vody a tepovanie kobercov. Pracuje v režime s vreckom SAF BAG alebo bez vrecka v režime s kontajnerom na vodu. Modely s digitálnym ovládaním sú vybavené novým motorom s príkonom 1500W. Čistota odpadového vzduchu je zabezpečená systémom dvojitej filtrácie – vodný filter a HEPA filter. Vysávač má veľa príslušenstva: 9 hubíc, teleskopickú trubicu a veľmi odolnú Flexi hadicu.

Multifunkčný

Parketová hubica

Vysávanie s vreckom alebo do nádoby s vodou

 

Technické parametre:

Maximálny príkon [W]: 1500
Prietok vzduchu (max) [l/s]: 30
Objem prachového vrecka [l]: 2,5
Objem kontejnera na vodu [l]: 5,0
Objem nádoby na prací prášok [l] : 1,8
Dĺžka prívodného kábla [m]: 6
Rozsah vysávania [m] : 9
Čistá hmotnosť (bez príslušenstva) [kg]: 8,5
Rozmery (šírka x dĺžka x výška) [mm] : 348 x 492 x 357
Vzduchový filter :umyvatelný HEPA E10 filter
Vodný filter : +
Parkovacia poloha zvislá/vodorovná : -/+
Zámok príslušenstva : +
Funkcia suché čistenie :+
Funkcia zber vody: +
Funkcia čistenie s vodou : +
Pogumované kolieska : +
Dostupné farebné varianty : oranžová
Možnosť použitia elektronickej rotačnej kefy : +
Možnosť použitia hubice na parkety a kamenné podlahy : +
Možnosť použitia vzduchovej rotačnej kefy :+
Prepínateľná hubica /separátor drobných predmetov : +/+
Malá kefa, štrbinová hubica, hubica na čalúnenie: +
Hubica na parkety a kamenné podlahy: +
Vzduchová rotačná kefa : –
Hubica na zber vody : +
Malá a veľká hubica na pranie kobercov : +
Typ trubice : teleskopická
Typ hadice : Flexi
Typ výmenného vrecka : Safbag 49.4000 (blue)

 

Zelmer 919.0 ST Aquawelt – už sa nepredáva

 

Vysávač AQUAWELT 919.0 ST je multifunkčný vysávač s neuveriteľne jednoduchou obsluhou. Je určený k upratovaniu všetkých podlahových krytín, na vyčistenie kobercov a čalúnenia alebo vysávanie rozliatej vody. Dokonalosť tohto vysávača dopĺňa výkonný motor EcoPower, zaisťujúci maximálnu efektivitu vysávania

 

Zelmer VC 7920.0 ST – už sa nepredáva


Zelmer VC 7920.0 ST je viacúčelový vysávač 4v1 pre mokré a suché vysávanie s moderným dizajnom a mnohými ďalšími užitočnými funkciami, ako je vysávanie vody a pranie kobercov. Pracuje s vreckami SAF BAG alebo bez vrecka s kontajnerom na vodu.


Je vybavený motorom s príkonom 1700W, čo určite splní vaše požiadavky na kvalitné vysatie. O čistotu odpadového vzduchu sa stará dvojitá filtrácia – vodný filter a výstupný umývateľný HEPA filter, takže budete dýchať úplne čistý vzduch.


Jeho prachový sáčok má objem 3 litre a objem nádoby na vysávanie vody je až 6 litrov, to znamená dostatok priestoru na vysatie všetkých nečistôt a prachu. Objem nádoby na čistiace prostriedky potrebné na pranie kobercov je 1,8 l. Vysávať s týmto vysávačom môžete v okruhu 9 metrov, a to vďaka dĺžke prívodného kábla, 6 metrov, a teleskopickej sacej trubici.


Vysávač Zelmer VC 7920.0 ST má širokú škálu príslušenstva, môžete tu nájsť prepínateľnú podlahovú hubicu, štrbinovú hubicu, vankúšovú hubicu a ďalšie. Ak chcete povysávať kamennú, drevenú či mramorovú podlahu, nie je problém, stačí len nasadiť hubicu určenú na tú danú podlahu a je to.


Príslušenstvo


teleskopická sacia trubica
prepínateľná podlahová hubica
štrbinová hubica
vankúšová hubica
veľká hubica na pranie kobercov a vysávanie vody
malá hubica na pranie kobercov a čalúnenia
kefová hubica
hubica na kamenné, drevené a mramorové podlahy
vystužená flexi hadica
filter na ochranu motora

V domácnosti sa určite hodí pomocník akým je vysávač ZELMER VC 7920 ST Aquawelt plus . Ten však pri upratovaní prach len tak nerozvýri. Výsava totiž aj pomocou vody. Ale poďme na to pekne po poriadku. Teda od balenia.


Balenie je trochu vačšie , A zariadenie týchto rozmerov si to aj zaslúži. No obsah škatule , nie je vyhradený len preň. Nachádza sa tu , koš pre suché vysávanie , pomocou sáčkov , ale aj čistiaca súprava , pre koberce či podlahy. Rozhodne nesmie chýbať dlhá nasávacia trubica a k nej niekoľko hubíc. Hubica pre zber vody , veľká a malá hubica na čistenie kobercov .


K tomu systém pre aplikáciu čistiacich prostredkov , parketová hubica , aj s náhradnými štetinami , teleskopická nasávacia tyč , prepinateľná hubica so separátom na malé predmety a vzduchová hubica.


Samozrejmosťou sú návody , no i náhradné prachové vrecko. A to najlepšie na koniec. Samotný vysávač v plnej kráse a veľkosti.


Zelmer VC 7920 ST Aquawelt plus s výkonom 1700W má prehľadné digitálne ovládanie , kde si možete nastaviť želanú saciu silu. S pohyblivosťou si netreba robiť strarosti , pretože rádius na prácu s vysávačom , je vďaka extra dlhému káblu až 9 metrov. Vystačíte si teda s jednou zásuvkou i na dve miestnosti. No a rádius určite ešte predlži aj nasávacia hadica.


Ako sme už naznačili , tento typ Aquawelt plus je viaúčelový vysávač. Jeho schopnosti sa delia na dve časti.
Tá prvá je vysávanie na sucho s vrecúškom. Sú to vrecká vyrobené s 5 vrstiev špeciálnych vlákien , ktoré pohltia až 2x viac nečistot , ako klasické papierové .


Účinný sposob filtrácie je zaistený unikátnym Hepa filtrom , ktorý zbaví domácnosť nielen prachu a baktérií , ale i plesní a cigaretového dymu.


Jeho čistenie je možné pomocu prístupu k nej v dolnej bočnej stene vysávača. Okrem neho sú v zariadení aj dalšie filtre.


Na rovnakom mieste , avšak na druhej strane zariadenia , nájdete ukryté dalšie mini príslušenstvo. To slúži napr. na čistenie žalúzií , radiátorov , záclon a závesov , prípadne dalšich ťažko dostupných a úžších miest.


Nuž ak by ste mali chuť vyskúšať niečo iné , využite mokré vysávanie .Stačí naplniť 5 litrovú nádobu na vodu , ukrytú pod vrchným poklopom a nasatý vzduch spolu s nečistotami sa ńou preženú. Voda odbúra nečistoty a prečistený vzduch putuje dalej až kým , nenarazí na další Hepa filter. Filtrácia je tak zaručená a alergia potlačená.


A čo taká nehoda na koberci v obývačke. Źiadna panika. Tento viaúčelový vysávač si poradí aj v tomto pripade. Len treba vybrať nádobu s vodou za ktoru je ukrytá druhá nádoba. Táto služi na saponát ktorý zabezpečí efektívne čistenie.


Po pripojení niektorej z hubíc , ktoré slúžia na tento účel si systém napustí saponát do hubice a aplikuje ho na špinavý koberec. Potom sa už iba jednoducho pustíte do akcie.


No výrobca mal ešte jeden dobrý nápad. Hubica na zber vody nás zbaví aj tekutín rozliatých na podlahe a to bez použitia handry.


Takže možno aj vďaka tomuto vysávaču z vás budú výborní hostitelia , ktorých ani veselá návšteva nezaskočí rozsipaným chrumkami , ani rozliatým vínom.

 

Kategória článkov Zelmer 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Anti-Spam Quiz:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.