Profi Europe Profi 50.1

Profesionálny tepovač Profi Europe Profi 50.1

PROFI 50.1 je profesionálny kobercový extraktor. Tepovač a vysávač na koberce a tepovanie sedačiek. Tepovač je vhodný na čistenie kobercov, tvrdých podláh, čalúnenia, tepovanie interiérov a sedadiel automobilov. Tepovací extraktor vhodný pre menšie a stredné plochy.

Zobraziť najlepšie ponuky

– Porovnať ceny v obchodoch – TU –

Profi Europe Profi 50.1
Profesionálny tepovač Profi Europe Profi 50.1

Popis

Profesionální čistící stroj PROFI 50.1.CZ je vybavený dvěma na sobě nezávislými nádobami. První o objemu 9 l na čistou vodu s čistícím prostředkem a druhou o objemu 7 l na vodu znečištěnou. Výkon stroje je 45m2 / hod., a proto patří mezi nejvýkonnější na trhu. PROFI 50.1.CZ je vybavený jedním pístovým čerpadlem Gotec s výkonem 2 l vody za minutu. Tlak čerpadla je 4,8 bar. Odsávání znečištěné vody z čištěné plochy zajišťuje sací motor o výkonu 1400 W max. Podtlak 25 kPa a průtok vzduchu 65 l/s. Příslušenství se kupuje zvlášť a můžete si vybrat z sad uvedených níže.

Údaje

Motor By-Pass Ano Příkon (W) 1400 Podtlak (kPa) 25 Příkon čerpadla (W) 45 Průtok vzduchu (l/s) 65 Výkon čerpadla (l/min) 2 Tlak čerpadla (bar) 4.8 Objem nádrže na čistou vodu (l) 9 Objem nádrže na špinavou vodu (l) 7 Hmotnost (kg) 8.5

 

Video 

 dalšie články – Profi Europe 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Anti-Spam Quiz:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.