Thomas Multi Clean X 10 Parquet

Vysávač a tepovač Thomas Multi Clean X 10 Parquet

Thomas Multi Clean X 10 Parquet je viacúčelový vysávač , ktorý čistí aj vzduch, určený špeciálne na parkety. Vysáva, umýva a suší v jednom pracovnom kroku – pre žiarivé tvrdé podlahy, koberce čisté do hĺbky pórov a krásne parkety. Z každého vysávania sa stane jarné upratovanie.

 

Porovnávač  Heuréka.sk 

Kde kúpite – Overené a spoľahlivé eshopy

 

Thomas Multi Clean X 10 Parquet
Vysávač a tepovač Thomas Multi Clean X 10 Parquet

Popis

Vysávač a tepovač, ktorý čistí aj vzduch, určený špeciálne na parkety. Vysáva, umýva a suší v jednom pracovnom kroku – pre žiarivé tvrdé podlahy, koberce čisté do hĺbky pórov a krásne parkety. Z každého vysávania sa stane jarné upratovanie.

UMÝVANIE NAMOKRO A SILNÉ VYSÁVANIE V JEDNOM KROKU: TAKÝ VŠESTRANNÝ JE AQUA+ MULTI CLEAN X10 PARQUET OD SPOLOČNOSTI THOMAS

Vysávač a tepovač s vodným filtrom, určený špeciálne na parkety AQUA+ MULTI CLEAN X10 PARQUET sa postará o hygienickú čistotu v celom dome. Vďaka inovatívnej technológii vodného filtra sa čiastočky špiny, baktérie, peľ a dokonca jemný prach 100 % naviažu na vodu. Vysávač s vodným filtrom sa pýši permanentne vysokým výkonom. Jeho použitie je zároveň mimoriadne pohodlné – vďaka novému diaľkovému ovládaniu na rúčke. Podlahu čistí pomocou patentovanej špeciálnej hubice efektívne a šetrne, pretože ju utrie namokro a vysaje v jednom kroku. Z kobercov vysáva veľkou silou špinu a prach. Vďaka systému rozprašovania a vysávania prinavracia lesk dlaždiciam a iným typom pevných podláh. Ak použijete vodný filter, nepostará sa len o mimoriadnu čistotu podlahy a čalúnenia, ale zároveň zaistí aj dobré ovzdušie v miestnosti. Vodný filter totiž nasaje čiastočky prachu, a vzduch, ktorý z vysávača vychádza je čerstvý ako po letnom daždi!

MULTI CLEAN X10 PARQUET: Maximálny komfort pri čistení parkiet, dlaždíc a kobercov – MADE IN GERMANY.

PREDĹŽENIE ZÁRUKY O 6 MESIACOV

DOMOV

10 ROČNÁ ZÁRUKA MOĹNOSTI DOKÚPENIA KOMPENENTOV

AQUA+ MULTI CLEAN X10 PARQUET: MULTITALENT NA VŠETKY POVRCHY
TU UKÁŽE SVOJE SILNÉ STRÁNKY

Použitie

Na parkety

Mimoriadne šetrné a dôkladné čistenie cenných parkiet a laminátu

Na dlaždice a pevné podlahy 

Trblietavá čistota tvrdých povrchov a dlaždíc

Na koberce 

Výkonné čistenie kobercov

Na čalúnenie

Špeciálne hubice na hĺbkové čistenie čalúnenia

VYSÁVAČ S VODNÝM FILTROM:
ČISTÉ RIEŠENIE.

Pre najvyššie nároky na čistotu využíva vysávač THOMAS AQUA+ MULTI CLEAN X10 PARQUET najmodernejšiu technológiu: systém vodného filtra. Výhodou bezvreckového vysávača s vodným filtrom je, že vďaka vysokej sile nasávania bezpečne odstraňuje špinu z podláh a kobercov, jemný prach a dokonca roztoče z čalúnenia alebo matracov. Všetko sa zachytáva vo vode a následne jednoducho vyleje. Do miestnosti už neuniká žiaden prach. Dokonale čisté riešenie!

AQUA+ MULTI CLEAN X10 PARQUET:
VYSÁVAČ S VODNÝM FILTROM ALEBO VRECKOM NA PRACH XXL

VYČISTÍ VŠETKO

Vďaka svojej všestrannosti sa AQUA+ MULTI CLEAN X10 PARQUET postará o čistotu v celom dome: Či už sú to parkety, koberce alebo čalúnenie, dokonca aj pri čistení matracov dokazuje špičkový vysávač od spoločnosti THOMAS svoje silné stránky. Silný výkon a rozsiahle príslušenstvo z neho robia všestranný vysávač pre takmer každé použitie.

ŠETRNÉ MOKRÉ ČISTENIE PARKIET

S čistiacou hubicou na parkety je vysávanie, umývanie a sušenie citlivých parkiet a laminátových podláh extrémne šetrné k povrchu a hotové v jednom pracovnom kroku.

TEPOVANIE & UMÝVANIE NAMOKRO

Vysávanie, umývanie a sušenie dlaždíc, odstraňovanie škvŕn z kobercov alebo čalúnenia: s osvedčenou tepovacou hubicou na pevné podlahy a koberce to nie je žiadny problém! Jemný prúd vody rozpúšťa špinu a rozpustené čiastočky sa vysajú prudkou silou.

SUCHÉ VYSÁVANIE

Sací výkon 1600 wattov, možnosť nastaviť tri stupne výkonu, s Eco-Control: S takouto výkonnosťou sa modely série AQUA+ MULTI CLEAN postarajú o čistotu – s neutíchajúcou silou vysávania.

ČERSTVÝ, ČISTÝ VZDUCH V MIESTNOSTIACH

Čiastočky vzduchu sa zachytia vo vode, takže vzduch v miestnosti sa pri vysávaní výrazne zlepší. Vysávač navyše vypúšťa mierne zvlhčený vzduch. Výsledkom je čerstvý vzduch, ako po osviežujúcom, prečisťujúcom letnom daždi.

Dodávané príslušenstvo

Čistiaca hubica na parkety
Tepovacia hubica na čistenie kobercov a podláh
Tepovacia hubica na čalúnenie
Hubica na čalúnenie so šírkou 190 mm
Ovládateľná hubica na koberce
Hubica na parkety
360 mm dlhá hubica na štrbiny
Utierka z mikrovlákna
Čistiaci koncentrát

Parametre a špecifikácia

Typ vysávača Vreckový, Bezvreckový, Vodný
Typ filtra Mikrofilter, HEPA, Vodná filtrácia, Umývateľný filter
Materiál trubice Kov
Dĺžka kábla 8 m
Objem 1,8 l
Rozmery a hmotnosť
Šírka 31,8 cm
Výška 30,6 cm
Hĺbka 48,6 cm
Farba
Farba Biela, Mätovo zelená

Test

Prehľad

Thomas AQUA + MultiClean X10 Parket je prvoradým modelom X8 Parket. Rovnako ako lacnejší model X8, aj tento model je určený na čistenie citlivých podláh, ako sú parkety a lamináty. Patentovaná dýza na čistenie parkiet čistí citlivé parketové podlahy obzvlášť jemne bez toho, aby obetovala čistiacu silu. Thomas AQUA + MultiClean X10 Parket sa líši najmä väčším komfortom oproti modelu X8.

Výhody a nevýhody

Ochranná dýza na čistenie parkiet
Opticky vysoko kvalitná a flexibilná hadica na tkaniny
Veľký akčný polomer
Vysoký sací výkon nastaviteľný pomocou diaľkového ovládača
Suché odsávanie s vodným filtrom
Automatické prevíjanie kábla
Relatívne tichý

Tkaná hadica nie je veľmi robustná, môže až po 1-2 rokoch vykázať stopy opotrebenia.
Batéria diaľkového ovládania sa musí meniť po 6 mesiacoch v závislosti od použitia

Použitie Thomas AQUA+ Multi Clean X10 Parquet

Rovnako ako X8 a iné zariadenia AQUA + značky Thomas zodpovedá konštrukcia AQUA + MultiClean X10 Parket klasickému vysávaču. Manipulácia je preto veľmi jednoduchá a trvá len veľmi krátku dobu, kým sa s ním oboznámite a čistenie s ním vám pôjde od ruky.

Jedinečné funkcie

Bežné elektronické regulovanie odsávania nie je pri Thomas AQUA + MultiClean X10 umiestnené na zariadení, ale je možné ho prepínať pomocou diaľkového ovládania. To umožňuje nastaviť sací výkon bez prerušenia priamo počas odsávania. Sacia sila môže byť regulovaná v rozmedzí od 50% do 100% v troch stupňoch. Riadiaca fáza ECO-Control, vybraná štandardne, zabezpečuje sanie na úsporu energie bez obetovania veľkého sacieho výkonu.

Typické pre AQUA + od Thomas sú aj vodné filtre, ktoré sa môžu používať aj pri suchom vysávaní. Unikátna technológia AQUA + spája absorbovaný prach priamo pri nasávaní s vodou, takže prach nie je prepustený do ovzdušia priestoru. To robí zariadenie od firmy Thomas vhodným vysávačom pre alergikov a astmatikov, pričom AQUA + Allergy & Family tiež stojí za zmienku.

Ovládanie

Veľkou výhodou Thomas AQUA + je, že je už zmontovaný v čase dodávky, takže sa hneď môžete pustiť do upratovania. Je len potrebné zabezpečiť ďalšie časti pre umývanie a mokré vysávanie.

Unikátne suché vysávanie s aqua filtrom sa vykonáva s nádržou na vodu naplnenou s 1 litrom vody. Potom sa môže vysávať ako obvykle – s dôležitým rozdielom, že Thomas AQUA + MultiClean X10 Parquet fúka do miestnosti úplne čistý vzduch. Výrobca odporúča, aby voda bola vymenená najneskôr po 30 minútach, aby bol naďalej efektívne viazaný prach vo vode. Alternatívne môže byť povysávané aj tak, že je vo vysávači vrecko, ktoré potom bez námahy viete odstrániť.

Zmena zo suchého na mokré vysávanie je jednoduché vďaka multifunkčnej tkaninovej hadici. Najmä ak použijete Thomas AQUA + MultiClean X10 Parket prevažne na mokré odsávanie je toto úsilie zanedbateľné.

Na rozdiel od vákuového vysávania sa práca ešte neskončila po dokončení vysávania. Po použití je potrebné dôkladne očistiť zariadenie a nechať dobre uschnúť. Zabraňuje to tvorbe baktérií, húb a nepríjemným zápachom. Odnímateľné časti robia čistenie ľahkým a rýchlym. Kratšie premytie alebo utieranie ako aj následné sušenie sú postačujúce, čistenie trvá len 5 minút. Penový filter v Aqua filtri by sa mal vymeniť podľa odporúčania výrobcu najneskôr po uplynutí 12 mesiacov. Vstavaný špeciálny hygienický filter by sa mal čistiť každých 6 mesiacov a meniť každých 12 mesiacov. Vzduchový filter, ktorý je súčasťou, sa nedá vyčistiť a musí sa vymeniť každých 6 mesiacov.

Oblasti aplikácie

Thomas AQUA + MultiClean X10 Parquet je skutočne všestranný a čistí všetky rôzne podlahy:

Parkety a laminát
Obklady
Koberce
Vankúše a matrace
PVC podlahoviny
Automobilový interiér
PC, klávesnica, knižnice, …

Je preto dobrým spoločníkom v každodennom živote kvôli jeho všestrannosti.

Podlahové čistenie parkiet

S Thomas AQUA + MultiClean X10 Parquet ste veľmi dobre vybavený na čistenie veľmi citlivých podláh, ako je laminát a parkety. Mnoho lacných zariadení nie je vhodných, pretože môžu rýchlo zanechať škrabance.

Patentovaná tryska na čistenie parkiet vyvinutá spoločnosťou Thomas chráni citlivé podlahy pomocou vymeniteľnej vložky z mikrovlákna. Výsledkom je, že tryska jemne kĺže po podlahe a nezanecháva škrabance ani stopy. Vankúšik z mikrovlákna možno odstrániť a vyčistiť oddelene a v prípade potreby aj vymeniť.

Dodávané príslušenstvo

Dodávané príslušenstvo Thomas AQUA + MultiClean X10 je veľmi komplexné a umožňuje rôznorodé použitie. V porovnaní s ostatnými zariadeniami Thomas, tento model už zahŕňa kobercové a tvrdé dlážkové dýzy na mokré čistenie, ktoré môžu tiež dobre čistiť koberce. Navyše je poskytnutá extrémne široká dýza na čalúnenie na suché vysávanie. Zariadenie poskytuje možnosť, príslušenstvo rovno na ňom odložiť. Dodávané príslušenstvo:

Ochranná dýza na čistenie parkiet (mokré vysávanie)
Dýza na parketové podlahy (suché vysávanie)
Dýza na koberce a tvrdé podlahy
Rozprašovač na koberec a tvrdá podlahová tryska
Štrbinová dýza (dlhá 360 mm)
Široká tryska na čalúnenie (190 mm)
Tryska s rozprašovaním na čalúnenie (mokré vysávanie)
Vrecko na prach XXL (6l)
Podložka z mikrovlákna na laminát a parkety (1x)
Čistiaci prostriedok (500 ml)

Doplnkové príslušenstvo pre Thomas AQUA+ Multi Clean X10 Parquet

Okrem už dodaného príslušenstva môže byť zariadenie rozšírené aj s nasledujúcim príslušenstvom:

Turbo kefa
Turbo sacia kefa pre čalúnenie
Dýza na sifón
Podložky z mikrovlákna na dlaždice a laminát / parkety
Ďalšie špeciálne čistiace prostriedky

Zhrnutie

Thomas AQUA + MultiClean X10 Parquet je všestranné a sofistikované zariadenie a premyslene rozvinuté napredovanie modelu X8. Pridané komfortné funkcie, ako napríklad diaľkové ovládanie, výrazne zvyšujú účinnosť a robia z neho skutočne prémiový vysávač. Tento model je vhodný najmä na čistenie tvrdých podláh, ako sú parkety a lamináty. Zahrnutá kobercová a tvrdá podlahová hubica na mokré vysávanie tiež umožňuje čistenie väčších kobercových podláh. Dokonca aj tí, ktorí často čistia veľký čalúnený nábytok (napr. Pohovka), ušetria veľa času s extra veľkou tryskou na čalúnenie. Na záver manipuláciu uzavrieme jednoduchým a rýchlym fungovaním.

test zdroj  waschsauger-vergleich.de produkt thomas-aqua-multi-clean-x10-parquet

Video

viac videí na Youtube 

Recenzie zákazníkov

Je proste perfektny

  • je těžký

S vysavačem jsem spokojená. Kupovala jsem kvůli údržbě plovoucí podlahy, podlahu v jednom kroku vysaje, setře a usuší, takže super.

  • Perfektní

Vysoká kvalita
Dobré uklidnění

dalšie články o tepovačoch značky Thomas 

 

Porovnávač  Heuréka.sk 

Kde kúpite – Overené a spoľahlivé eshopy

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Anti-Spam Quiz:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.