VAX Wet&Dry 6131A Multifunction

Vysávač s tepovačom VAX Wet&Dry 6131A Multifunction

VAX Wet&Dry 6131A Multifunction je multifunkčný vysávač a tepovač , ktorý zvláda mokré aj suché nečistoty. . Oproti bežným vysávačom nám tento pomocník ponúka vysoký sací výkon, veľkú nádobu na nečistoty, špičkovú filtráciu a odolnú konštrukciu. Hodí sa dokonca aj pre domácnosti so zvieratami.

 

Pozrite si ceny , recenzie a informácie na Heuréke a v jednotlivých eshopoch

 

 VAX Wet&Dry 6131A Multifunction
Vysávač s tepovačom VAX Wet&Dry 6131A Multifunction

 

Popis

Potrebujete vo svojej domácnosti skutočného profesionála? Vysávač, ktorý za vás skvrny vysaje i umyje? Vysávač, ktorý dokonale vyčistí čalúnenie? Vysávač, ktorý bude vašou domácnosťou skutočne dlho? Jeho veľký objem vyčistí i rozsáhlé plochy? Pohodlne prechádza z kobercov na tvrdú podlahu a späť? Ďalej nemusíte hľadať -našli sme ho pre vás! Multifunkčný vysávač a čistič kobercov VAX Wet&Dry 6131A Multifunction dokáže splniť všetky vaše náročné požiadavky …

Skutečný majster svojho remesla!

Vy ste pánom a multifunkčný vysávač a čistič kobercov VAX Wet and Dry 6131A vás počúva ! Pomocou príkonu 1300W a vašej voľby medzi suchým vysávaním (v objeme až 10l a kapacitou sáčku 7l) a vlhkým vysávaním bude každé vaše upratovanie už len radosťou! U mokrého vysávania oceníte dva nádrže – na čistú vodu v objeme 4l a na špinavú v objeme 8l (teda 10 kg špinavej tekutiny ).

Tento multifunkčný vysávač a čistič kobercov sa dostane takmer všade do vďaka káblu o dĺžke 7,5 m a hubicou o dĺžke 2,5 m. Nepotrebujete svaly z posilňovne, vďaka hmotnosti 7,3 kg s multifunkčným vysávačom a čističom kobercov budete manipulovať ľahko a jednoducho! Oranžová farba zase rozžiari váš domov!

Vaše koberce sú ozdobou vášho domova!

A preto chcete, aby boli za každých podmienok dokonalé a hygienické! Turbuletné prúdenie zvýreného čistého roztoku medzi vláknami kobercov, matracov alebo čalúnení čistí perfektne bez zrážania vlákien a premočenia, a to prostredníctvom patentovanej technológie Vaxing. Multifunkčný vysávač a čistič kobercov VAX Mokrý vás zbaví roztočov, alergenov, plesní i špiny !

Čekejte bonus naviac !

Tento multifunkčný vysávač a čistič kobercov Vax pre vás vždy perfektne vyčistí . Vďaka kombinovanému kartáču iFibreflow – zapadlú špinu za vás vysaje pomocou štrbinového nádstavca, prach pomôže vysať vďaka prachového nástavcu a čalúnenie už nebude problém vyčistiť pomocou čalúnického kartáča a nástavca !

Potrebujete k upratovaniu aj rozstriekaciou pištoľ? Tu má pre Vás viacúčelový vysávač a čistič kobercov vo výbave ! K bohatému príslušenstvu vám pribalíme ešte 250 ml originálneho čistiaceho prostriedku VAX na koberce .

Mokrý / suchý multifunkčný vysávač a čistič kobercov

príkon 1300W
objem nádrže na čistú vodu 4l
objem nádrže na špinavú vodu 8l
pre suché vysávanie 10l
kapacita sáčku 7l
dlžka kábla 7,5m
dĺžka hubice 2,5m
hmotnosť 7,3 kg
bohaté príslušenstvo vrátane 250 ml originálneho detergentu na koberce VAX
farba: oranžová

Príslušenstvo

kombinační kartáč
Fiberflow kobercový kartáč
štrbinový nástavec
prachový nástavec
čalunický nástavec
čalunický kartáč
rozstřiekovacia pištoľ
250 ml Ultra VAX čistiaci prostriedok na čistenie
typ sáčok papierový

Video

dalšie videá na Youtube

 pozrite si aj články o tepovačoch Vax

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Anti-Spam Quiz:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.