VAX Wet&Dry 6151SX

Vysávač s tepovačom VAX Wet&Dry 6151SX

VAX Wet&Dry 6151SX povýsava a umyje podlahy , vyčistí koberce alebo čalúnenie a odstráni všetky alergény. Je určený na vysokokvalitné čistenie a vysávanie stredne veľkých priestorov (domácnosti, menšie hotely, kancelárske priestory). Vďaka technológii vaxingu zaručuje kvalitu, hygienu a hospodárnosť prevádzky pri nízkych nákladoch.

 

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

VAX Wet&Dry 6151SX
Vysávač s tepovačom VAX Wet&Dry 6151SX

Popis 

Pomocník, ktorý vyčistí celú domácnosť

Hľadáte viacúčelový vysávač, s ktorým nielen dôkladne povysávate podlahy, ale aj vyčistíte koberce či čalúnenie, umyjete podlahy a odstránite všetky alergény? Zoznámte sa s VAX Wet and Dry 6151SX! Toto multifunkčný vysávač sa môže pochváliť najdokonalejším umývacím systémom na svete. Vďaka svojim vlastnostiam a funkciám mnohonásobne prevyšuje upratovanie domácnosti bežnými vysávačmi.

Spĺňa najnáročnejšie požiadavky

Tento prístroj splňa najnáročnejšie požiadavky na vysávač. Je určený na čistenie a vysávanie plôch stredného rozsahu (domácnosti, menšie hotely či kancelárske priestory). Vysávač je vybavený svetovo patentovanou technológiou – Vaxing, ktorá zaručuje nielen 100% hygienickosť, ale aj ekonomickosť prevádzky, hoci sací výkon je takmer neuveriteľný.

Máte alergie alebo malé deti doma?

Takže to je dokonalá základňa čistoty. Vaxing vás okamžite zbaví nielen prachu, chlpov od zvieracích miláčikov, odolných škvŕn a zašliapané špiny, ale aj najrôznejších alergénov vrátane výkalov prachových roztočov, ktoré sú bežným vysávaním takmer neodstrániteľné! Silná vzduchová turbína vyvinie silný podtlak a vytvorí ohromný ťah, ktorý si poradí napríklad aj s pelmi či spórmi plesní.

Najlepší výsledok bez námahy

Princíp čistenia pomocou vaxingu spočíva v turbulentnom prúdeniu rozvíreného penového roztoku medzi vláknami povrchu a v následnom až 93% vysúšaním. Za 40 minút budú koberce suché, voňavé a žiariace čistotou. Pätica jemných rotujúcich kartáčov umiestnených v špeciálnej vaxovací hlave rýchlo a dôkladne čistí, oživí kobercové vlákno a vďaka hĺbkovému tunelovému odsávaniu zároveň aj suší.

Prvotriedna výbava pre každú špinu

Zahŕňajú hlavy vysávača pre rôzne druhy povchov a umývania podláh.. Ďalej tu nájdete hubicu na čalúnenie, štrbinový nástavec pre čistenie radiátorov, nástavce pre čistenie čalúnenia, matracov a interiérov áut, antistatický prachový nástavec na odstránenie najjemnejšieho prachu treba na žalúziách, nádobu na 4 litre čistiacej tekutiny, sáčky a 250 ml čistidlá VAX. Hlboké vysávanie a ohýbanie kobercov zabezpečí upevnenie náradia Power Brush.

Mokrý / suchý multifunkčný vysávač a čistič kobercov

Údaje

príkon 1500W
ovládanie výkonu
teleskopické kovové rúrky
objem nádrže na čistú vodu 4l
objem nádrže na znečistenú vodu 8l
pre suché vysávače 10l
objem tašky 7 l
dĺžka kábla 7,5 m
dĺžka trysky 2,5 m
hmotnosť 7,5 kg
bohaté príslušenstvo vrátane tvrdých podlahových trysiek, kefy TURBO a 250 ml originálneho VAX kobercového čistiaceho prostriedku
farba: čierna

Príslušenstvo

Koberec zo železa
kefovanie na tvrdých podlahách
suché vysávačové príslušenstvo
štrbinová príchytka
odsávač prachu
predĺženie čalúnenia
Turbo kefa
čalúnenie kefy
striekaciu pištoľ
250 ml čistiaci prostriedok Ultra VAX
typ papierové vrecko

Video

dalšie videá na Youtube

 Recenzie zákazníkov

Hodnotenie na Amazonu 4,5 z 5 hviezdičiek

Preklad Translator

Vynikajúci stroj, ktorý sa nechal prehnane neadekvátnou používateľskou príručkou. E-mailom Vax s mojimi komentármi – žiadna odpoveď!
Ak uvažujete o tomto type vákua a nikdy ste nikdy nepoužili mokrý / suchý vak, myslite vážne na alternatívu. Ak ste zvyknutí na tento typ vákua, jeho použitie by nemalo byť veľkým problémom. Museli sme zvyknúť na túto položku, viac či menej pokusom a omylom. Pri nákupe z Amazonu a čítaní špecifikácií pre túto položku sme okrem iného informovali, že Vax 6151 SX má zariadenie na čistenie parou, to ešte musíme nájsť! Vzhľadom na cenu tohto produktu (160,00 libier)
mali by sme očakávať podstatnejšiu používateľskú príručku. Návšteva webovej stránky spoločnosti Vax na stiahnutie manuálu znamenala úplnú stratu času, keďže okrem dvoch malých odsekov v angličtine, zvyšok bol v rôznych cudzích jazykoch. Ak spoločnosť Vax vážne uvádza na trh svoje výrobky v Spojenom kráľovstve, mali by preskúmať svoju stratégiu s ohľadom na menej poskytnuté uspokojujúce pokyny.

Kúpil Vax, aby udržal ženu ticho od neustáleho stonania o bahnitých tlačích tlače na obývačke koberec. Keď ste predtým strávili najlepšiu časť 30 libier na prenájom priemyselného čistiaceho prostriedku na koberce na víkend, za predpokladu, že Vax urobil primeranú prácu, stálo by to za investíciu.
Po prečítaní komentárov predchádzajúcich recenzentov k príručkám (alebo nedostatku) som bol pripravený na najhoršie. Pri príchode sa mi podarilo dostať všetko do poriadku a potom nechať Vax prehrať na najhorších psích postihnutých oblastiach.
Po strávení niekoľkých hodín priťahovania priemyselného monštra okolo domu bolo skvelé, že Vax bol oveľa ľahší a čo je najdôležitejšie, zdá sa, že dosahuje oveľa lepšie výsledky. Jednotka je tiež ľahko vyprázdniť / naplniť a žena je absolútne nadšená výsledkami.
Používali som aj prívesky na sedadlách na mojich autosedačkách (pes trvá na jazdnom výstrele) a výsledky sú rovnako potešujúce.
Moja jedna kritika používa jednotku na normálne vysávanie suchých kobercov. Náradie turbo-kefa naozaj nezachytáva ako bežný čistič, ale to nie je dôvod, prečo som ho kúpil.
Náklady na Springer Spaniel = 350 libier
Vaxinácie atď. = 150 GBP
6 v 1 Vax = 130 GBP
Čistý koberec a tichý život = neoceniteľný!

Wow, čo kus súpravy. Čistite koberce ľahko bez námahy a čistí tvrdé podlahy ľahšie ako vedierko a špongiu. Nechce ich vysušiť! Žiadne čakanie na chodenie po upratovaní. Veľa kúskov na ukladanie, keď sa nepoužíva, ale nie je skutočným problémom. Čistíte si koberčeky často, pretože robíme oveľa lacnejšie ako prenájom čistejšie.

No, čo môžem povedať, čo stroj robí všetko, čo by som si mohol myslieť, že by si chcel, aby ho robil, okrem pary čisté.
Použil som to teraz, aby som mohol vysypať celý dom (schodová hadica je fantastický kus súpravy, pretože som opustil vysielač v spodnej časti schodov a mohol by sa čistiť na vrchol s ľahkosťou, oveľa menej ťažkostí ako pomocou vzpriamenej s normálnou hadicou);
vyčistiť koberce, aj keď si myslím, že moja technika je zlá, určite urobila dobrú prácu;
a ja som ju použil na vyčistenie po povodni v kuchyni, ktorá hoci sa naplnila veľmi rýchlo (kvôli množstvu prítomnej vody), určite urobila dobrú prácu.
Nenašiel som inštruktážnu príručku naozaj problémom (niektoré z obrázkov sú trochu nejednoznačné, ale všetky sú pomerne malé a všetky sú založené na obrázku, takže nepotrebujú päťdesiat rôznych prekladov.
Mám len pár menších kritikov, ktoré sú:
1. Existuje toľko pripútaní, ktoré som si istý, čo používať a ukladať všetky parafenálie, ktoré prichádzajú s tým nie je ľahké.
2. Je to docela ťažké, nie je to naozaj problém pre mňa, ale na 15 kg vo svojej krabici so všetkými doplnkami je to trochu ťažké pre misiu manévrovať.
3. Bolo by pekné mať slušný spôsob, ako uložiť napájací kábel na vec.
4. Keď ste v režime mokrej váhy, skončíte tým, že necháte vrecko na prach otvorené, čo nie je ideálne.
Ale žiadny z nich by nemal naozaj niekoho kúpiť to ako všetko, čo som našiel to vynikajúce.

dalšie články o tepovačoch – Vax

Porovnávač  Heuréka.sk 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Anti-Spam Quiz:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.